101 Magazín

Pomáhajme spolu aj v roku 2020#PomahajmeSpolu #Schwarzkopf

Chcem pomôcť
Pomáhajme spolu aj v roku 2020

Umenie farbenia vlasov

Intenzívne, dlhotrvajúce farby so silou oleja? Spoznaj prvú dlhotrvajúcu farbu na vlasy od Garnier, ktorá obsahuje 60% prírodných kvetinových olejov vo farbiacom kréme. Výsledkom sú vyživené a lesklé vlasy a krásna farba.

Odborníci značky Garnier zistili, že olej dokáže oveľa viac než len ošetrovať vlasy. ODS (Oil Delivery System) podporuje proces farbenia. Výsledkom je úžasný farebný výsledok, ktorý poskytuje až 100% krytie šedín a výnimočné farby! Krém na farbenie vlasov obsahuje 60% olejov, ktoré pomáhajú farbe preniknúť hlboko do vlasov, aby dosiahli krásne bohaté, živé a dlhotrvajúce farby. Oleje vyživujú a viditeľne zlepšujú kvalitu vlasov pri každom farbení. Po použití farby Olia sú vlasy zreteľne jemnejšie a lesklejšie. Vlasy sú vyživené, ľahké a hĺbkovo chránené pred vysušením.

Farbenie vlasov doma pomocou farby Olia od Garnier sa stáva zmyslovým zážitkom a príjemným novým kozmetickým rituálom. Zamatová krémová textúra sa mieša a nanáša na vlasy rýchlo a bez stekania, čo uľahčuje aplikáciu. Farby Olia zároveň pekne voňajú, pretože neobsahujú amoniak. Jemná kvetinová vôňa robí proces aplikácie ešte príjemnejším.

Objav dlhotrvajúce, živé a lesklé farby Olia. Vyber si tú pravú, ktorá podčiarkne krásu tvojich vlasov. Na výber máš až z 12 odtieňov 🙂

Najčítanejšie články

Nová výživa pre nenásytné vlasy

Nová výživa pre nenásytné vlasy

Čítať viac
Skoč si k nám po euro

Skoč si k nám po euro

Čítať viac
Ako si vybrať správnu textilnú masku?

Ako si vybrať správnu textilnú masku?

Čítať viac

Zobraziť všetky články