101 Magazín

Hraj o spotrebiče Beko a 101 balíčkov drogérie!#SutazBeko

Chcem vyhrať
Hraj o spotrebiče Beko a 101 balíčkov drogérie!

Umenie farbenia vlasov

Intenzívne, dlhotrvajúce farby so silou oleja? Spoznaj prvú dlhotrvajúcu farbu na vlasy od Garnier, ktorá obsahuje 60% prírodných kvetinových olejov vo farbiacom kréme. Výsledkom sú vyživené a lesklé vlasy a krásna farba.

Odborníci značky Garnier zistili, že olej dokáže oveľa viac než len ošetrovať vlasy. ODS (Oil Delivery System) podporuje proces farbenia. Výsledkom je úžasný farebný výsledok, ktorý poskytuje až 100% krytie šedín a výnimočné farby! Krém na farbenie vlasov obsahuje 60% olejov, ktoré pomáhajú farbe preniknúť hlboko do vlasov, aby dosiahli krásne bohaté, živé a dlhotrvajúce farby. Oleje vyživujú a viditeľne zlepšujú kvalitu vlasov pri každom farbení. Po použití farby Olia sú vlasy zreteľne jemnejšie a lesklejšie. Vlasy sú vyživené, ľahké a hĺbkovo chránené pred vysušením.

Farbenie vlasov doma pomocou farby Olia od Garnier sa stáva zmyslovým zážitkom a príjemným novým kozmetickým rituálom. Zamatová krémová textúra sa mieša a nanáša na vlasy rýchlo a bez stekania, čo uľahčuje aplikáciu. Farby Olia zároveň pekne voňajú, pretože neobsahujú amoniak. Jemná kvetinová vôňa robí proces aplikácie ešte príjemnejším.

Objav dlhotrvajúce, živé a lesklé farby Olia. Vyber si tú pravú, ktorá podčiarkne krásu tvojich vlasov. Na výber máš až z 12 odtieňov 🙂

Najčítanejšie články

Líčenie podľa znamení zverokruhu

Líčenie podľa znamení zverokruhu

Čítať viac
Umenie farbenia vlasov

Umenie farbenia vlasov

Čítať viac
Nová éra mejkapu True Match

Nová éra mejkapu True Match

Čítať viac

Zobraziť všetky články