101 Magazín

Vyhraj práčku alebo balíček s drogériou!#SutazVyhrajPracku

Chcem vyhrať
Vyhraj práčku alebo balíček s drogériou!

Pery ako „femme fatale“

Pery sú oddávna považované za symbol ženskosti. Ak ich zvýrazníš správnym rúžom, budeš sa nielen cítiť žensky a sebavedomo, ale tvoje okolie ťa zahrnie aj obdivnými pohľadmi a komplimentami. Zabudni však na rýchle ťahy rúžom v spätnom zrkadle auta, skutočná „femme fatale“ bez dokonale nalíčených pier z domu nevykročí a rovnako sa s nimi  vráti aj späť. Bez toho, aby niekde zanechala jediný odtlačok.

Na hodinách záleží

Dokonale nalíčené pery si vyžadujú istú dávku zručnosti a trpezlivosti, ale najmä kvalitný rúž, ktorý vydrží po celý deň. Nie je totiž nič demotivujúcejšie, ako keď vyrazíš do práce s perfektne nalíčenými perami a po prvej káve ti zostane už len spomienka vo forme ich odtlačku na šálke. Nedaj sa odradiť ani tvrdením, že daňou za dlhotrvácne líčenie je pocit vysušených pier. Riešením je dvojfázová farba na pery Dermacol 16H Lip Colour, ktorá patrí k absolútnym bestsellerom v tejto kategórii. Ako napovedá názov, na perách vydrží minimálne 16 hodín a tie pritom rozhodne nebudú pôsobiť sucho. To všetko vďaka unikátnej dvojfázovej textúre. Farebná báza s vysokou pigmentáciou rýchlo schne a výborne kryje. Jej aplikácia je vďaka praktickému penovému aplikátoru veľmi jednoduchá a precízna. Stačí dodržať postup odporúčaný profesionálnymi vizážistami –  s nanášaním farby začať od stredu pier a pokračovať smerom ku kútikom. Po zaschnutí farebnej bázy aplikuj transparentnú krémovú vrstvu s obsahom  prírodných vysoko kvalitných olejov, včelích voskov a vitamínu E. Táto kombinácia účinných látok pery hydratuje, zvláčňuje a dodáva im zvodný objem a lesk.

Kabelkoví „komplici“

V kabelke femme fatale by si možno rúž hľadala márne. Ak totiž použila dlhotrvácnu farbu 16H Lip Colour, počas dňa si vystačí  už len s vrchnou krémovou fázou. Tá je teraz dostupná aj vo forme samostatného balzamu s aplikátorom v dvoch variantoch – transparentnom, ktorý je súčasťou každého odtieňa 16H Lip Colour, alebo v novej verzii so zlatými trblietkami. Tie nádherne vyniknú najmä s výraznými farbami, ktorým dodajú neprehliadnuteľný, no pritom veľmi elegantný lesk. Skvelým spojencom ti budú aj odličovacie tampóniky, ktoré niekoľkými ťahmi odlíčia tvoje pery v prípade, že sa rozhodneš pre inú farbu, alebo sa len jednoducho potrebuješ odlíčiť. Tampóniky  s vitamínom E, výťažkami z túžobníka brestového a aktívnou látkou SYMMOLLIENT®, ktorá zabraňuje vysúšaniu pleti, odstránia akýkoľvek  vodeodolný make-up či riasenku. Sú dermatologicky testované  a vhodné aj pre používateľky kontaktných šošoviek. V  praktickom balení ich môžeš mať pri sebe všade.

TIP DERMACOL: Správny odtieň červenej prezradia žily

Neprekonateľnou klasikou a skutočným magnetom pohľadov je červený rúž. Pristane každej žene, treba si len vybrať podľa tónu pleti. Chladnému pristanú studené odtiene červenej, pre teplý typ pleti (niekedy sa mu hovorí aj jarný a jesenný typ) sú vhodné teplé odtiene červenej. Pri výbere pomôže jednoduchý tik – svoj typ zistíš podľa farby žíl na zápästí. Ak sú v modrom tóne, patríš skôr medzi studené typy. Pokiaľ máš žily zafarbené do zelena, radíš sa medzi teplé typy. Dávaj si taktiež pozor na farbu zubov, ak sú dožlta, rúže s oranžovým podtónom ich zbytočne zvýraznia. Ak sa ani napriek tomu na červenú „necítiš“, pokojne siahni po inej farbe, len nezabúdaj, že odtieň by mal byť sýty a výrazný. Alebo si už videla femme fatale s „nahými“ perami?

Najčítanejšie články

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

Čítať viac
Monikin obľúbený mejkap Affinitone je teraz ešte lepší!

Monikin obľúbený mejkap Affinitone je teraz ešte lepší!

Čítať viac
Nezničiteľný look, ktorý vydrží (aj dobu rúšok)

Nezničiteľný look, ktorý vydrží (aj dobu rúšok)

Čítať viac

Zobraziť všetky články