101 Magazín

Skoč si k nám po euro!#Klokan #SkocSi

Chcem eurko
Skoč si k nám po euro!

Nová výživa pre nenásytné vlasy

Fructis, inšpirovaný zdravými, lahodnými a pestrofarebnými smoothie koktailmi, teraz predstavuje kompletný rad starostlivosti o vlasy, ktorý im dodáva všetky živiny, po ktorých túžia. Hair Food šampóny a balzamy po novom obsahujú 98% ingrediencií prírodného pôvodu a ovocné zložky na výživu, obnovu, uhladenie a hydratáciu aj pre tie najnenásytnejšie vlasy.

VEGÁNSKÉ HAIR FOOD MENU Z 98% PRÍRODNÉHO PÔVODU

Šampóny a balzamy Fructis Hair Food predstavujú 1. vegánske Hair Food menu bez zložiek živočíšneho pôvodu alebo ich derivátov. Prichádzajú v obaloch, ktoré sú 100% recyklovateľné a z 50% vyrobené z recyklovaného plastu. S receptúrami z 98 % prírodného pôvodu tak poskytujú účinnosť bez kompromisov a skvelú úroveň starostlivosti a výživy pre tvoje vlasy.

HYDRATAČNÉ ALOE VERA HAIR FOOD MENU
Pre normálne až suché vlasy

Aloe Vera Hair Food

Svieže Hair Food menu obohatené o výťažky z gélu aloe vera a osviežujúcu kvetinovú vôňu predstavuje jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť hebké, intenzívne hydratované a zdravo vyzerajúce vlasy! Šampón vlasy jemne umýva a vyživuje a balzam umožní ľahké rozčesávanie.

VYŽIVUJÚCE BANÁNOVÉ HAIR FOOD MENU
Pre suché vlasy

Banana Hair Food

Banánové Hair Food menu je nabité hydratačnými zložkami a obohatené o výťažky z banánov, vďaka čomu poskytuje lahodnú odmenu suchým vlasom. Zloženie šampónu a balzamu z 98% prírodného pôvodu vlasy jemne umýva a vyživuje bez zaťaženia.

REGENERAČNÉ PAPÁJOVÉ HAIR FOOD MENU
Pre poškodené vlasy

Papaya Hair Food

Papájové Hair Food menu, obohatené o výťažky z papáje, ponúka kompletnú rutinu s lahodnou tropickou vôňou na obnovu a oživenie poškodených vlasov prostredníctvom tej najjemnejšej starostlivosti. Šampón a balzam vlasy regenerujú a zaručujú o 99% menej polámaných vlasov*.

*Inštrumentálny test po 1 použití šampónu + balzamu

Najčítanejšie články

Hĺbková starostlivosť o vlasy bez zaťaženia

Hĺbková starostlivosť o vlasy bez zaťaženia

Čítať viac
Pery ako „femme fatale“

Pery ako „femme fatale“

Čítať viac
Pravidelná i extra starostlivosť o krásne vlasy

Pravidelná i extra starostlivosť o krásne vlasy

Čítať viac

Zobraziť všetky články