101 Magazín

Skoč si k nám po euro!#Klokan #SkocSi

Chcem eurko
Skoč si k nám po euro!

Krása, sila a odolnosť pre naše vlasy

Vlasy, koruna krásy každej ženy, sa neustále stretávajú s množstvom vonkajších vplyvov, ktoré ich poškodzujú a oslabujú. Fénovanie a vystavovanie vlasov vysokým teplotám narúša vlasové vlákna, čo môže mať za následok ich slabosť, lámavosť a matný vzhľad. Všeobecne im neprospieva ani časté sťahovanie do vrkoča, prípadné používanie sponiek, ktoré vlasy lámu. Veľmi záťažové je pre vlasy odfarbovanie, kedy dochádza k narušeniu vnútornej štruktúry vlasu, zatiaľ čo vlas zbavujeme jeho prirodzenej pigmentácie. Vlasová štruktúra sa tak naruší a vlas sa stáva náchylnejším na lámavosť a štiepenie. Či už hovoríme  o náruživom česaní, stylingu, či vplyvov, ktoré z vlastnej vôle nemôžeme ovplyvniť, teda stres a sezónne zmeny – všetko v závere oslabuje naše vlasy, ktoré sa následne lámu a končia na hrebeni.

Elseve Full Resist od L’Oréal Paris je nový rad vlasovej starostlivosti určený pre ženy, ktoré majú oslabené, stenčené a lámavé vlasy s tendenciou vypadávať. Inovatívna formula Full Resist s biotínom, arginínom a vitamínom B5 vlasy posilňuje, zvyšuje ich odolnosť a tým zároveň napomáha predchádzať ich vypadávaniu.

Elseve Full Resist Brush Proof Cream je ideálnym doplnením tvojej starostlivosti o vlasy. Pôsobí ako ľahká bariéra, ktorá chráni a posilňuje vlasy po celý deň a znižuje lámavosť vlasov pri rozčesávaní až o 98,8%.

Pre krásne a posilnené vlasy, odolné proti vonkajším nepriaznivým vplyvom.

Najčítanejšie články

Hĺbková starostlivosť o vlasy bez zaťaženia

Hĺbková starostlivosť o vlasy bez zaťaženia

Čítať viac
Pery ako „femme fatale“

Pery ako „femme fatale“

Čítať viac
Pravidelná i extra starostlivosť o krásne vlasy

Pravidelná i extra starostlivosť o krásne vlasy

Čítať viac

Zobraziť všetky články