101 Magazín

Zbieraj EMOJKOV a vyjadri svoje pocity!#Emojkovia

Chcem Emojka
Zbieraj EMOJKOV a vyjadri svoje pocity!

Hĺbková starostlivosť o vlasy bez zaťaženia

Poznáš to? Túžiš po hebkých, lesklých, zdravo vyzerajúcich vlasoch, ktorým chceš dopriať intenzívnu starostlivosť. Presne takú, akú skutočne potrebujú. Hĺbková starostlivosť o vlasy však môže byť časovo náročná a môže výrazne zaťažovať vlasy. Najmä u žien, ktoré si ich umývajú každý deň.

Prišiel čas ponúknuť riešenie, ktoré skutočne zmení každodenný život všetkých žien: rýchla, hĺbková starostlivosť bez zaťaženia, vyrobená z ingrediencií prírodného pôvodu. Pre zdravé vlasy plné života bez kompromisov! Botanic Therapy od Garnier predstavuje prvé intenzívne vyživujúce masky s ľahkou mliečnou textúrou Hair Milk Mask.

HĹBKOVÁ STAROSTLIVOSŤ MASKY, KTORÁ JE ZÁROVEŇ ĽAHKÁ AKO MLIEKO

Zmiešaním jemnosti bio rastlinného mlieka so silou ingrediencií prírodného pôvodu, značka Garnier vytvorila novú lahodnú návykovú starostlivosť o vlasy. Jedinečná receptúra, ktorá obsahuje až 98% zložiek prírodného pôvodu. Maska sa rýchlo vstrebáva do vlasov a jej jedinečná mliečna textúra ponúka hĺbkovú starostlivosť bez ďalšieho zaťaženia. Textúra mlieka preniká hlboko do vlasov a pri veľmi ľahkej a rýchlej aplikácii a oplachovaní nezanecháva žiadne zvyšky.

BOTANIC THERAPY HAIR MILK MASK FORTIFYING RICINUS

Posilňujúca Hair Milk Maska s ricinovým olejom je určená pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať . Rýchlo sa vstrebávajúca mliečna receptúra kombinuje organické mandľové mlieko na výživu a ricínový olej na spevnenie vlasov od korienkov po konečky, pre až o 96% menšiu lámavosť vlasov, okamžite a bez zaťaženia.

BOTANIC THERAPY HAIR MILK MASK REVITALIZING GINGER

Revitalizačná Hair Milk Maska so zázvorom od Botanic Therapy je ideálna pre mdlé a jemné vlasy. Nová okamžite sa vstrebávajúca mliečna receptúra spája bio mandľové mlieko na výživu a koreň zázvoru na dodanie vitality pre až 86% intenzívnejšiu hydratáciu bez zaťaženia.

BOTANIC THERAPY HAIR MILK MASK NOURISHING HONEY

Okamžite sa vstrebávajúca medová Hair Milk Maska kombinuje bio mandľové mlieko na výživu a med na regeneráciu vlasov. Vlasy sa po jej použití ľahko rozčesávajú a sú obnovené bez zaťaženia. Pre 3x viac výživy, okamžite!

Najčítanejšie články

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

Čítať viac
Monikin obľúbený mejkap Affinitone je teraz ešte lepší!

Monikin obľúbený mejkap Affinitone je teraz ešte lepší!

Čítať viac
Nezničiteľný look, ktorý vydrží (aj dobu rúšok)

Nezničiteľný look, ktorý vydrží (aj dobu rúšok)

Čítať viac

Zobraziť všetky články