101 Magazín

Nové odtiene Palette pre žiarivý účes!#Palette

Viac info
Nové odtiene Palette pre žiarivý účes!

Divoký západ pre deti z detských domovov

Aj tento rok spojili svoje sily so spoločnosťou Henkel Slovensko a značkou Schwarzkopf, ktorí pripravili deň ako na divokom západe pre deti z detských domovov. Táto akcia pod názvom #PomahajmeSpolu prebiehala na jar tohto roku už tretíkrát a určite nie posledný.

Obe spoločnosti hľadali spôsob ako pomôcť a priniesť radosť tým, ktorí to najviac potrebujú. Po úspešnom minulom roku, kedy strávili mamičky s deťmi z krízových centier príjemný deň v prírode a podarilo sa nám vyzbierať takmer 9 000 €, bola latka postavená vysoko.

Preto každý z organizačného tímu zaspomínal na vlastné detstvo a detské sny a myšlienka bola na svete. Chceli sme  byť cowboymi, hádzať lasom a jazdiť na koňoch. Aj keď je dnes doba iná a deti majú viac možností, verili sme, že stať sa aspoň na jeden deň malým Winnetoum a zažiť divoký západ poteší aj dnešné deti.

Začali sa preto prípravy s jasným cieľom – byť v zbierke ešte úspešnejší ako v minulom roku, tak, aby sme na ranči mohli v lete privítať čo najviac malých cowboyov.

Akcia bola propagovaná v našom akčnom letáku, na Facebook fanpage, na webe ako aj vo všetkých predajniach. Takto pripravení sme čakali na najdôležitejší článok našej akcie – na vás, našich zákazníkov. Napriek zložitej situácii spojenej s globálnou pandémiou ste nás ani tento rok nesklamali a zachovali ste nám, a najmä značke Schwarzkopf, svoju priazeň.

Výsledkom bolo vyzbieraných takmer 10 000 €. Ako sme sľúbili, pozvali sme koncom augusta takmer stovku detí z detských domovov z Oravy a Východného Slovenska zažiť divoký západ. A čo bolo pre nich pripravené? Deti navštívili farmu plnú domácich zvierat, ktoré mali možnosť nakŕmiť. Ako správni cowboyi sa vozili na kočoch ťahaných koňmi a tí väčší a odvážnejší si na koňoch a poníkoch aj zajazdili. Čo by to bol za divoký západ bez strieľania z luku či hádzania podkovami? Na konci dňa, síce uťahaní, no o to spokojnejší pri pohľade na detské úsmevy, sme si zagratulovali k ďalšiemu úspešnému ročníku tejto dobročinnej akcie a už dnes rozmýšľame nad témou tej budúcoročnej. Ten pocit, keď vidíte malého chlapca, ktorý sa bál čo len siahnuť na koníka, ako na ňom nakoniec smelo jazdí, alebo radosť dievčatka, že môže nakŕmiť malého chlpatého zajačika, je tá najkrajšia motivácia. A to všetko vďaka vám, našim zákazníkom.

Ešte raz jedno VEĽKÉ ĎAKUJEME VŠETKÝM.

Najčítanejšie články

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Čítať viac
Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Čítať viac
Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Čítať viac

Zobraziť všetky články