101 Magazín

Zbierajte body a získajte plyšákov Angry Birds!#AngryBirds

Viac info
Zbierajte body a získajte plyšákov Angry Birds!

Zastavte šírenie vírusov vo vašej domácnosti dezinfekciou Lysoform

Vplyvom posledných mesiacov, ktoré sa niesli v snahe zamedziť šíreniu koronavírusu, sme sa naučili dbať viac na hygienu a dezinfekciu. Podľa štúdie agentúry Nielsen zameranej na tému COVID-19, až 81% z nás si teraz častejšie umýva ruky. Zároveň 40% z nás častejšie dezinfikuje a čistí svoju domácnosť. Spoločnosť Henkel aktívne reaguje na potreby spotrebiteľov a uvádza na trh novú značku Lysoform. Jej široké portfólio produktov je zamerané práve na zabezpečenie čistejšej domácnosti bez vírusov a baktérií.

V tejto dobe, kedy na nás môžu skočiť vírusy z každej strany, je ťažšie zabezpečiť zdravie celej rodiny. A nech robíme čokoľvek, tak každý člen domácnosti môže priniesť neželaných návštevníkov v podobe vírusov. Je jedno, či ich prinesie dieťa zo škôlky, partner z práce alebo z verejnej dopravy. Stať sa to môže.

V tomto boji nám pomôže dezinfekcia Lysoform. Spoľahnúť sa môžete na kvalitu rakúskej značky so 120-ročnou históriou. Navyše, Lysoform prichádza vo viacerých formách pre najrôznejšie využitie. Vždy s 99,9% úspešnosťou v ničení vírusov*. A, dokonca, Lysoform čističe na kúpeľňu, kuchyňu a univerzálny dezinfekčný čistič sú účinné proti novému koronavírusu SARS-CoV-2.

Dezinfekcia na každú príležitosť

Aj keď sa vám a vašim blízkym podarí držať ruky čisté vďaka hygienickému gélu na ruky Lysoform, tak sa do domácnosti baktérie môžu dostať aj iným spôsobom. Napríklad na topánkach. Vtedy môžete siahnuť po špeciálnom dezinfekčnom čističi na podlahy Lysoform. Môže byť použitý zriedený alebo neriedený. Dezinfikuje a odstraňuje nečistoty na podlahách, umývateľných povrchoch v kuchyni a kúpeľni, a navyše zanecháva príjemnú sviežu vôňu.

Dokonalá čistota v celej domácnosti

Dôležité sú aj čisté jedálenské plochy, pre ktoré je určený dezinfekčný čistič na kuchyňu Lysoform. Novinka sa vyznačuje hĺbkovou čistiacou silou s vysokou odmasťovacou silou. Bonusom, ktorý oceníte, je príjemná vôňa. Použitie čističa je navyše veľmi jednoduché. Bojovať proti vírusom, ale aj vodnému kameňu, môžete s dezinfekčným čističom kúpeľní Lysoform. Hĺbkovo čistí, odstráni vodný kameň, ako aj nečistoty a zvyšky mydla v kúpeľni. Jeho použitie je rovnako jednoduché ako v prípade čističa na kuchyňu.

Viac informácií nájdete TU.

*virucídna účinnosť proti obaleným vírusom. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Najčítanejšie články

Milujte svoje oblečenie, starajte sa oň

Milujte svoje oblečenie, starajte sa oň

Čítať viac
Roztočte zábavu s uletenou partiou ANGRY BIRDS!

Roztočte zábavu s uletenou partiou ANGRY BIRDS!

Čítať viac
Sprchové gély inšpirované prírodou s novým zložením a v novom obale

Sprchové gély inšpirované prírodou s novým zložením a v novom obale

Čítať viac

Zobraziť všetky články