101 Magazín

Skoč si k nám po euro!#Klokan #SkocSi

Chcem eurko
Skoč si k nám po euro!

Vyskúšaj inovovaný slnečný rad Astrid SUN

OCHRÁNI ŤA PRED NAJŠIRŠÍM SPEKTROM SLNEČNÉHO ŽIARENIA

Slnko naberá na intenzite a vonku trávime stále viac času. Preto musíme našu pokožku dostatočne chrániť a starať sa o ňu. S inovovaným slnečným radom Astrid SUN si tento rok užiješ slnko a letnú zábavu na suchu aj vo vode úplne bez starostí.

Prípravky na opaľovanie s inovatívnou slnečnou technológiou (UVA/UVB/IR/VL) spoľahlivo ochránia celú rodinu pred slnečným žiarením a nepríjemným spálením. Poskytujú totiž pokožke ochranu pred škodlivými vplyvmi UVA a UVB žiarenia, infračerveného žiarenia aj viditeľného svetla. Ich zloženie obohatené o špeciálne vyvinutý karotenoidový komplex poskytuje aktívnu antioxidačnú ochranu, pomáha posilniť prirodzenú obranyschopnosť pokožky, chráni ju pred predčasným starnutím a zanecháva ju jemnú a hydratovanú.

LETO PATRÍ ĎEŤOM A ICH HRÁM

Vysoko vodeodolná detská starostlivosť Astrid SUN je špeciálne vyvinutá pre maximálnu ochranu jemnej a citlivej pokožky našich najmenších. Novinkou tohtoročnej sezóny je WET SKIN Detský transparentný sprej na opaľovanie OF 50, ktorý možno vďaka revolučnej technológii aplikovať na suchú aj mokrú pokožku, a Detské minimlieko OF 50, ktoré je ideálne na cesty a do každej kabelky.

Prípravky po opaľovaní obohatené o extra upokojujúci komplex efektívne hydratujú pokožku, pomáhajú upokojiť jej podráždenie a zanechávajú ju sviežu a vláčnu. Novinkou tohtoročnej sezóny je aj Chladivá regeneračná pena po opaľování s 10 % D-panthenolu, ktorá zmierňuje pocit pálenia a začervenanie a efektívne hydratuje pokožku až po dobu 48 hodín.

Stačí si len vybrať ideálny mix produktov Astrid SUN pre seba alebo celú svoju rodinku 🙂

ZAPOJ SA DO NAJLEPŠEJ RODINNEJ SÚŤAŽE POD SLNKOM

Kúp akékoľvek 2 výrobky Astrid SUN a hraj o 510 atraktívnych cien na www.astridsun.sk. Navyše, pri kúpe 2 výrobkov Astrid SUN dostaneš okamžitý darček, a to vodeodolný UV náramok, ktorý mení farbu podľa intenzity UV žiarenia, ktorej si vystavená, a tým ťa upozorňuje na stupeň potrebnej ochrany. Ideálny pre deti, k vode aj na výlet.

Najčítanejšie články

Nová výživa pre nenásytné vlasy

Nová výživa pre nenásytné vlasy

Čítať viac
Skoč si k nám po euro

Skoč si k nám po euro

Čítať viac
Ako si vybrať správnu textilnú masku?

Ako si vybrať správnu textilnú masku?

Čítať viac

Zobraziť všetky články