101 Magazín

Vyhrajte 200 € poukaz na kabelky Dajana Rodriguez!#SutazColgate

Chcem vyhrať
Vyhrajte 200 € poukaz na kabelky Dajana Rodriguez!

Vlasová regenerácia už za neuveriteľných 7 sekúnd!

Krásne, vyživené a lesklé vlasy! To je sen asi každej ženy. Každá ale taktiež vie, koľko času starostlivosť o také vlasy obnáša. Čo ak chcem mať vyživené vlasy, ale nemám toľko času sa o ne starať?

V GLISS vieme, že každá sekunda sa počíta! Život niekedy býva hektický, takže vám na intenzívnu starostlivosť o vlasy zostáva len málo času. Preto prinášame pravdepodobne najrýchlejšie riešenie – novú revolučnú 7sec expresnú kúru!

Gliss 7sec expresná starostlivosť vyživuje vlasy rovnako intenzívne ako klasická maska, ale stačí jej na to už 7 sekúnd. Jej vysoko efektívne tekuté zloženie sa počas aplikácie mení na jemný vyživujúci krém, ktorý zaistí vašim vlasom intenzívnu starostlivosť bez zaťaženia.

Farbené vlasy? Žiadny problém.

Revolučná Gliss 7sec expresná starostlivosť Color Perfector je ideálnou variantou pre farbené a zosvetlené vlasy. Intenzívna starostlivosť vyživí vaše vlasy bez zaťaženia a dodáva im až o 95 % viac lesku! Vďaka zloženiu s kyselinou hyalurónovou a extraktom z brusníc prirodzene obnovuje farbu vašich vlasov a regeneruje ich od korienkov až po končeky. A to všetko už počas 7 sekúnd! Zloženie je navyše bez umelých farbív a fľaštička je vyrobená až z 99 % recyklovaného plastu.

Veľmi poškodené a suché vlasy? Už nikdy viac

Vďaka Gliss 7 Sec Ultimate Repair expresnej starostlivosti je tu ideálne riešenie aj pre všetky veľmi poškodené a suché vlasy, ktoré potrebujú okamžitú regeneráciu. Zloženie je obohatené o keratín a sérum z čiernych perál, ktoré posilní vaše vlasy a dodá im prirodzený lesk. Starostlivosť intenzívne vyživuje vlasy bez zaťaženia a zaisťuje až o 90 % menej lámavosti vlasov pri česaní. To všetko je možné docieliť už počas 7 sekúnd! Zloženie navyše neobsahuje umelé farbivá a fľaštička je vyrobená až z 99 % recyklovaného plastu.

Použitie produktov je jednoduché a významne šetrí čas. Najprv si umyte vlasy šampónom a následne vmasírujte GLISS 7 SEC kúru rovnomerne po celej dĺžke vlasov až ku končekom. Tekuté zloženie sa masírovaním premení na jemný krém. Nechajte pôsobiť po dobu 7 sekúnd, a nakoniec vlasy dôkladne opláchnite.

Rob, čo miluješ. Gliss sa postará.

Najčítanejšie články

Skočte si do stojednotky po EURO!

Skočte si do stojednotky po EURO!

Čítať viac
Pomáhajme spolu aj v roku 2021!

Pomáhajme spolu aj v roku 2021!

Čítať viac
Vlasová regenerácia už za neuveriteľných 7 sekúnd!

Vlasová regenerácia už za neuveriteľných 7 sekúnd!

Čítať viac

Zobraziť všetky články