101 Magazín

Zbieraj EMOJKOV a vyjadri svoje pocity!#Emojkovia

Chcem Emojka
Zbieraj EMOJKOV a vyjadri svoje pocity!

Upratovanie je súčasťou nášho života

Všetci máme radi zábavu a v dnešnej dobe, keď prevažnú časť dňa trávime vo svojich domovoch, si ju o to viac nechceme odopierať. Lenže, všetci vieme, že kde to žije, tam je i neporiadok.

Produkty Ajax sú tu vždy, keď to potrebuješ. Či už bojuješ s upratovaním kuchyne, kúpeľne, alebo podlahy. S Ajaxom máš účinnosť, dlhotrvajúcu vôňu a ľahko použiteľné produkty vždy po ruke.

Ajax sa rozvíja podľa tvojich potrieb, a preto prichádza s novým antibakteriálnym radom Ajax Pure Home, ktorý nielenže prinesie do tvojho domova krásnu vôňu, ale aj zabíja 99,99% baktérií.

Ajax Pure Home sa postará o čistý domov a prevonia ho príjemnou kvetinovou vôňou

Antibakteriálny rad univerzálnych čistiacich prostriedkov Ajax Pure Home zabíja 99,99% baktérií a dôkladne čistí povrchy. Vďaka prídavku éterických olejov z jablčných kvetov / bazového kvetu a šalvie zanecháva dlhotrvajúcu a osviežujúcu vôňu bylín a kvetov. Jarná kvetinová aróma sa postupne uvoľňuje, a osviežuje tak tvoj domov prírodnou sviežosťou, ktorá pretrváva dlhšie ako 24 hodín.

Vďaka antibakteriálnemu zloženiu Ajax čistí do hĺbky a zanecháva povrch čistý, pričom chráni jemné povrchy, ako je napríklad mramor či keramika. Je možné ho použiť bez oplachovania. Iba povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, je nutné opláchnuť pitnou vodou.

Značka Ajax je tu pre teba už roky a je vždy pripravená zatočiť s každým rozliatym nápojom, špagetovou pohromou či blatovou hrou. Preto poďme doma všetci žiť naplno a neobmedzujme sa!

Najčítanejšie články

Tipy pre domáce farbenie vlasov

Tipy pre domáce farbenie vlasov

Čítať viac
Upratovanie je súčasťou nášho života

Upratovanie je súčasťou nášho života

Čítať viac
EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

Čítať viac

Zobraziť všetky články