101 Magazín

Nové odtiene Palette pre žiarivý účes!#Palette

Viac info
Nové odtiene Palette pre žiarivý účes!

Upratovanie je súčasťou nášho života

Všetci máme radi zábavu a v dnešnej dobe, keď prevažnú časť dňa trávime vo svojich domovoch, si ju o to viac nechceme odopierať. Lenže, všetci vieme, že kde to žije, tam je i neporiadok.

Produkty Ajax sú tu vždy, keď to potrebuješ. Či už bojuješ s upratovaním kuchyne, kúpeľne, alebo podlahy. S Ajaxom máš účinnosť, dlhotrvajúcu vôňu a ľahko použiteľné produkty vždy po ruke.

Ajax sa rozvíja podľa tvojich potrieb, a preto prichádza s novým antibakteriálnym radom Ajax Pure Home, ktorý nielenže prinesie do tvojho domova krásnu vôňu, ale aj zabíja 99,99% baktérií.

Ajax Pure Home sa postará o čistý domov a prevonia ho príjemnou kvetinovou vôňou

Antibakteriálny rad univerzálnych čistiacich prostriedkov Ajax Pure Home zabíja 99,99% baktérií a dôkladne čistí povrchy. Vďaka prídavku éterických olejov z jablčných kvetov / bazového kvetu a šalvie zanecháva dlhotrvajúcu a osviežujúcu vôňu bylín a kvetov. Jarná kvetinová aróma sa postupne uvoľňuje, a osviežuje tak tvoj domov prírodnou sviežosťou, ktorá pretrváva dlhšie ako 24 hodín.

Vďaka antibakteriálnemu zloženiu Ajax čistí do hĺbky a zanecháva povrch čistý, pričom chráni jemné povrchy, ako je napríklad mramor či keramika. Je možné ho použiť bez oplachovania. Iba povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, je nutné opláchnuť pitnou vodou.

Značka Ajax je tu pre teba už roky a je vždy pripravená zatočiť s každým rozliatym nápojom, špagetovou pohromou či blatovou hrou. Preto poďme doma všetci žiť naplno a neobmedzujme sa!

Najčítanejšie články

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Čítať viac
Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Čítať viac
Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Čítať viac

Zobraziť všetky články