101 Magazín

Vyhraj parný generátor Philips!#sutaz #ajax

Chcem vyhrať
Vyhraj parný generátor Philips!

Udržuješ svoje telo vo forme? A myslíš aj na ústa?

V dnešnej dobe je zdravie a kondícia stále častejšími témami. Dnešným trendom je skôr prevencia, ako následná liečba, či už sa jedná o pravidelné cvičenie alebo zdravú stravu. Jedna oblasť je však stále zanedbávaná. Ústna dutina.

Najčastejším ochoreniam ústnej dutiny môžeme predchádzať, pokiaľ zmeníme pohľad na starostlivosť o ústnu dutinu. Máme tendenciu myslieť len na zuby , ktoré však tvoria iba 20% našich úst. Ostatných 80% tvorí jazyk, sliznica tváre a ďasná. Baktérie sa nachádzajú v celých ústach, nie iba na zuboch.

Pokiaľ 80% ústnej dutiny zostáva nechránenej, baktérie sa môžu zhromažďovať, vytvárať kolónie a ihneď po vyčistení zubov sa prenesú na zuby a ďasná. Pravdepodobnosť zubných kazov a problémov s ďasnami sa tým zvyšuje.

Vyber si Colgate Total so špičkovou ochranou celej ústnej dutiny

K správnej starostlivosti o ústnu dutinu je potrebné zvoliť aj správnu zubnú pastu. Obyčajné fluoridové pasty chránia iba zuby, teda 20% ústnej dutiny. Úprimne, chcel by si šampón, ktorý umýva iba 20% tvojich vlasov? Taktiež nechci ani zubnú pastu, ktorá čistí iba jednu pätinu tvojich úst. Colgate Total používa pokročilú technológiu k proaktívnej ochrane celých úst a pomáha bojovať s baktériami nielen na zuboch, ale aj na sliznici tváre a ďasnách. A to po dobu až 12 hodín.

Začni chrániť celé svoje ústa práve teraz!

Najčítanejšie články

Udržuješ svoje telo vo forme? A myslíš aj na ústa?

Udržuješ svoje telo vo forme? A myslíš aj na ústa?

Čítať viac
Drogériové olala!

Drogériové olala!

Čítať viac
V okamihu opäť mladá a krásna

V okamihu opäť mladá a krásna

Čítať viac

Zobraziť všetky články