101 Magazín

Pomáhajme spolu aj v roku 2021!#PomahajmeSpolu

Viac info
Pomáhajme spolu aj v roku 2021!

Taft. Pre silné momenty!

Dovoľte nám predstaviť vám náš nový vylepšený Taft. Všetky produkty ponúkajú veľmi vysokú úroveň starostlivosti, zaistia vám príjemný pocit na vlasoch a ponúknu optimálny stylingový zážitok. Tieto vylepšené produkty s novým dizajnom sú sprevádzané novými receptúrami, jednoduchším a vylepšeným dizajom a efektívnym spôsobom vám splnia ešte viac vašich želaní. Navyše, nové penové tužidlá Taft* sú vyrobené na báze zemiakového škrobu a neobsahujú žiadne čisto syntetické polyméry. Zaisťujeme tak ešte väčšiu udržateľnosť a silné momenty!

ČO MÁME NOVÉ:

  • Nový vzhľad: jasná farebne podporovaná štruktúra produktov pre všetky rady Taft
  • Jednoducho pochopiteľné označenie úrovne fixácie
  • Nové receptúry: vyživujúca pena na základe zemiakového škrobu a bez čisto syntetických polymérov
  • Novinky v Taft portfóliu: CURL KONDICIONÉR, HEAT PROTECTION SPREJ A VOLUME BLOW DRY SPREJ

Značka Taft sa už objavuje na pultoch s prepracovaným dizajnom, ktorý je ešte viac zameraný na vaše potreby: nové logo, jasná farebne podporovaná štruktúra produktov, jednoducho pochopiteľné označenie úrovne fixácie a okamžite rozpoznateľný výkon produktu.  Všetko toto vám uľahčí výber toho najvhodnejšieho Taft produktu. Nové receptúry bez živočíšnych ingrediencií a silikónov vám poskytnú vysokú úroveň starostlivosti, zaistia príjemný pocit vašich vlasov a nový stylingový zážitok.

Vyživujúca pena funguje na báze zemiakového škrobu bez čisto syntetických polymérov. Zemiakový škrob použitý v penách Taft je extrahovaný primárne zo zemiakov používaných na priemyselné účely. Veľmi vzrušujúcim aspektom nových receptúr je to, že čisto syntetické, biologicky neodbúrateľné polyméry boli nahradené biologicky odbúrateľnými zložkami prírodného pôvodu. A to bez toho, aby bol ohrozený výkon produktov a vaša spokojnosť s nimi.

CURL KONDICIONÉR

Taft predstavuje nový špeciálny produkt pre vlnité a kučeravé vlasy – Curl kondicionér. Je navrhnutý na definíciu kučier a vĺn plné dlhotrvajúcej pružnosti.

HEAT PROTECTION SPREJ

Heat Protection sprej je ďalšou novinkou v sortimente stylingovej značky Taft. Aplikuje sa pred použitím akéhokoľvek stylingového nástroja na úpravu vlasov teplom. Receptúra spreja poskytuje ochranu pred teplom až do 230°C.

VOLUME BLOW DRY SPREJ

Tretí produkt predstavený značkou Taft je  Volume Blow-Dry sprej. Aplikuje sa na vlasy pred fénovaním, poskytuje objem a fixáciu, ako aj prirodzený pohyb vlasov.

*Okrem radu produktov Taft Classic, Taft Curl a Taft Shine

Najčítanejšie články

Skočte si do stojednotky po EURO!

Skočte si do stojednotky po EURO!

Čítať viac
Pomáhajme spolu aj v roku 2021!

Pomáhajme spolu aj v roku 2021!

Čítať viac
Vlasová regenerácia už za neuveriteľných 7 sekúnd!

Vlasová regenerácia už za neuveriteľných 7 sekúnd!

Čítať viac

Zobraziť všetky články