101 Magazín

Deň narcisov špeciál!#DenNarcisov #LPR

Chcem pomôcť
Deň narcisov špeciál!

Súťaž o noc na Lomnickom štíte od TMR hotels a 10 cestovných kufrov

Neobyčajný zážitok, ktorý stojí za to!

Noc na vrchole Lomnického štítu vo výške 2634 m n. m. je zážitok, o ktorom nestačí len počuť, treba ho zažiť. Zapoj sa do súťaže s Colgate a objav najkrajšie miesto na Slovensku, kde sa vrcholy tatranských štítov dotýkajú neba. Čaká na teba nekonečné množstvo úžasných výhľadov na každý kúsok slovenských veľhôr, absolútne ticho a čarovná atmosféra v najvyššie položenej izbe v strednej Európe.

Noc na Lomnickom štíte

Čo všetko poukaz zahŕňa?

V prípade hlavnej výhry sa môžeš tešiť na ubytovanie, obojsmerný lístok na lanovku Tatranská Lomnica – Lomnický štít, privítanie drinkom, pozorovanie hviezd pri fľaši vína, malé občerstvenie na Skalnatom plese, gurmánsku 4-chodovú večeru pri sviečkach v najvyššie položenej kaviarni Dedo a chutné raňajky po východe slnka. Medzi ďalšie ceny patrí aj 10 cestovných kufrov, každý v hodnote 100 €.

Gurmánska večera na Lomnickom štíte
Kaviareň Dedo

Poznáš legendu o Dedovi?

V roku 1770, kedy ešte neexistovala Tatranská Lomnica, rodina Fabryová z Kežmarku nazvala Lomnický štít „DEDO“ v domnení, že ide o najvyšší štít Tatier. Práve z Kežmarku totiž pripomína tento štít deda s dlhým nosom a dlhou bradou. Dobyť Deda bývalo najsmelšou vidinou mládencov z okolia, ktorí o ňom hovorili ako o nedobytnom. Teraz máš možnosť zapojiť sa do našej súťaže s Colgate a „dobyť“ legendárneho Deda počas Noci na Lomnickom štíte!

Ako sa môžeš do súťaže zapojiť?

Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché. Stačí, ak si zakúpiš výrobky značky Colgate v minimálnej hodnote 3,99 €, uschováš si účtenku, vyplníš súťažný formulár na  www.colgatepromo.sk a si v hre!

Vyskúšaj napríklad bieliacu zubnú pastu Colgate Max White Charcoal, ktorá s jemným čistením pomocou minerálnych mikročastíc odhalí tvoj krásny biely úsmev. Táto zubná pasta s obsahom aktívneho uhlia je šetrná k tvojej zubnej sklovine a je určená pre každodenné použitie. Je klinicky dokázané, že odstraňuje 100% povrchových škvŕn, tak aby zanechala tvoj úsmev očarujúci.

Kedy môžeš súťažiť?

Súťaž trvá od 10.6. do 7.7.2020. Viac informácií o súťaži nájdeš na www.colgatepromo.sk a o pobyte na www.tmrhotels.com.

Najčítanejšie články

Hĺbková starostlivosť o vlasy bez zaťaženia

Hĺbková starostlivosť o vlasy bez zaťaženia

Čítať viac
Pery ako „femme fatale“

Pery ako „femme fatale“

Čítať viac
Pravidelná i extra starostlivosť o krásne vlasy

Pravidelná i extra starostlivosť o krásne vlasy

Čítať viac

Zobraziť všetky články