101 Magazín

Ušetrite vďaka kupónovej knižke so zľavami!#KuponovaKnizka

Viac info
Ušetrite vďaka kupónovej knižke so zľavami!

Súťaž o noc na Lomnickom štíte od TMR hotels a 10 cestovných kufrov

Neobyčajný zážitok, ktorý stojí za to!

Noc na vrchole Lomnického štítu vo výške 2634 m n. m. je zážitok, o ktorom nestačí len počuť, treba ho zažiť. Zapoj sa do súťaže s Colgate a objav najkrajšie miesto na Slovensku, kde sa vrcholy tatranských štítov dotýkajú neba. Čaká na teba nekonečné množstvo úžasných výhľadov na každý kúsok slovenských veľhôr, absolútne ticho a čarovná atmosféra v najvyššie položenej izbe v strednej Európe.

Noc na Lomnickom štíte

Čo všetko poukaz zahŕňa?

V prípade hlavnej výhry sa môžeš tešiť na ubytovanie, obojsmerný lístok na lanovku Tatranská Lomnica – Lomnický štít, privítanie drinkom, pozorovanie hviezd pri fľaši vína, malé občerstvenie na Skalnatom plese, gurmánsku 4-chodovú večeru pri sviečkach v najvyššie položenej kaviarni Dedo a chutné raňajky po východe slnka. Medzi ďalšie ceny patrí aj 10 cestovných kufrov, každý v hodnote 100 €.

Gurmánska večera na Lomnickom štíte
Kaviareň Dedo

Poznáš legendu o Dedovi?

V roku 1770, kedy ešte neexistovala Tatranská Lomnica, rodina Fabryová z Kežmarku nazvala Lomnický štít „DEDO“ v domnení, že ide o najvyšší štít Tatier. Práve z Kežmarku totiž pripomína tento štít deda s dlhým nosom a dlhou bradou. Dobyť Deda bývalo najsmelšou vidinou mládencov z okolia, ktorí o ňom hovorili ako o nedobytnom. Teraz máš možnosť zapojiť sa do našej súťaže s Colgate a „dobyť“ legendárneho Deda počas Noci na Lomnickom štíte!

Ako sa môžeš do súťaže zapojiť?

Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché. Stačí, ak si zakúpiš výrobky značky Colgate v minimálnej hodnote 3,99 €, uschováš si účtenku, vyplníš súťažný formulár na  www.colgatepromo.sk a si v hre!

Vyskúšaj napríklad bieliacu zubnú pastu Colgate Max White Charcoal, ktorá s jemným čistením pomocou minerálnych mikročastíc odhalí tvoj krásny biely úsmev. Táto zubná pasta s obsahom aktívneho uhlia je šetrná k tvojej zubnej sklovine a je určená pre každodenné použitie. Je klinicky dokázané, že odstraňuje 100% povrchových škvŕn, tak aby zanechala tvoj úsmev očarujúci.

Kedy môžeš súťažiť?

Súťaž trvá od 10.6. do 7.7.2020. Viac informácií o súťaži nájdeš na www.colgatepromo.sk a o pobyte na www.tmrhotels.com.

Najčítanejšie články

Novinka TheraSpray – antivírusový sprej na rúška

Novinka TheraSpray – antivírusový sprej na rúška

Čítať viac
Cestujte štýlovo so značkovou talianskou batožinou Nava

Cestujte štýlovo so značkovou talianskou batožinou Nava

Čítať viac
Centrum je vaším partnerom pre zdravý životný štýl

Centrum je vaším partnerom pre zdravý životný štýl

Čítať viac

Zobraziť všetky články