101 Magazín

Zbierajte body a získajte plyšákov Angry Birds!#AngryBirds

Viac info
Zbierajte body a získajte plyšákov Angry Birds!

Skutočnú krásu ženy odhalí aj v lete kampaň Pantene Silná a krásna

V čom spočíva skutočná krása ženy? V tom, čo všetko zvládne, čo vydrží, v jej odhodlaní, v tom, ako sa vie zapáliť a nadchnúť pre vec, krása ženy je v jej emóciách… No najväčšia krása ženy spočíva v tom, aká je krehká, jemná a pritom silná. Sú životné situácie, ktoré však zamávajú aj tými najsilnejšími z nás.

Ženské sebavedomie rozhodne patrí medzi tie najkrehkejšie veci na celom svete. Nespočetne veľakrát ste určite aj vy, milé dámy, stáli pred zrkadlom a skúmali svoje nedokonalosti – možno pribúdajúce vrásky, možno pribúdajúce kilá, celulitídu, strie, možno nemožný účes… Často sa zapodievame neopodstatnenými problémami ohľadom nášho vzhľadu. Trápime sa nad nepoddajnými vlasmi, šedivejúcimi korienkami… Predstavte si však, že by ste o tú svoju nepoddajnú korunu krásy prišli úplne. 

Strata vlasov pripravuje o obrovskú dávku sebavedomia ročne niekoľko tisíc žien – onkologických pacientiek, ktoré absolvujú chemoterapiu. Onko pacientky strácajú sebadôveru, schopnosť mať sa rady, prichádzajú o psychickú pohodu, v najhorších prípadoch sa dokonca vzdávajú spoločenských aktivít a nemajú chuť do života. A to „iba“ pre „obyčajné“ vlasy, poviete si.

Kúpa parochne môže veľmi napomôcť situácii, pretože reálne príbehy pacientiek dokazujú, že aj taký predmet, ako je parochňa, im dokázal prinavrátiť chuť do života. Parochňa je pre onkologické pacientky ako symbol života po rakovine. Symbol nádeje, že raz môže byť opäť dobre.

Vďaka projektu Ligy proti rakovine „Vystrihaj sa Slovensko!“ a darcom vlasov sa už desiatky žien tešia z parochní, ktoré im vrátili sebavedomie a značnú dávku životnej energie. Tento rok počas leta 2021 opäť zmobilizujeme sily, aby sme pomocou parochní vracali sebavedomie onkologickým pacientkam a zapojiť sa môžete aj vy – v rámci piateho ročníka kampane Pantene Silná a krásna 2021. Ak si v období do 15.9.2021 v predajniach 101 Drogerie kúpite produkt Pantene, prispejete tak až 50 centami na výrobu nových parochní pre onkologické pacientky. Pomôžte s nami ženám nachádzať stratenú silu a nechať tak rozkvitnúť ich skutočnú krásu naplno.

Ďakujeme, že môžeme pomáhať s vami! ❤️

Najčítanejšie články

Milujte svoje oblečenie, starajte sa oň

Milujte svoje oblečenie, starajte sa oň

Čítať viac
Roztočte zábavu s uletenou partiou ANGRY BIRDS!

Roztočte zábavu s uletenou partiou ANGRY BIRDS!

Čítať viac
Sprchové gély inšpirované prírodou s novým zložením a v novom obale

Sprchové gély inšpirované prírodou s novým zložením a v novom obale

Čítať viac

Zobraziť všetky články