Blog

Pantene Charity pomáha meniť životy onkologickým pacientkám

Nákupom každého produktu Pantene v predajniach 101 Drogerie prispeješ sumou 50 centov na podporu projektov občianskeho združenia Liga proti rakovine.

1 výrobok Pantene = 0,50 € pre onkologické pacientky

Úprava vlasov často robí na tvári vrásky nejednej žene. Dokážeš si predstaviť, že o ne prídeš úplne? Strata vlasov počas chemoterapie psychicky zatrasie každou onkologickou pacientkou. Postupne môže viesť k strate sebadôvery, psychickej pohody, spoločenskej aktivity či chuti do života. Keďže kúpa novej parochne znamená pre rodinu ďalšiu finančnú záťaž, pacientka sa často radšej zriekne tohto výdavku.

Vďaka projektu Ligy proti rakovine „Vystrihaj sa Slovensko“ a darcom vlasov sa už desiatky žien tešia z parochní, ktoré im vrátili obrovský kus sebavedomia a životnej energie.

Počas leta 2020 sa môžeš do zbierky opäť zapojiť aj ty. Stačí jednoducho nákúpiť produkty Pantene. Zdravé vlasy od Pantene tak už štvrtýkrát znamenajú aj nové vlasy pre onkologické pacientky. Akcia trvá do 15. septembra 2020.

"My v Pantene veľmi dobre vieme, aký veľký vplyv majú práve vlasy na sebavedomie ženy - keď vyzerajú skvelo, žena sa cíti neporaziteľná, nezastaviteľná, silná a krásna. Preto radi už štvrtýkrát podporíme Ligu proti rakovine týmto projektom, aby sme pomohli navrátiť pocit sebavedomia, sily a krásy práve ženám, ktoré o svoje vlasy prišli v dôsledku onkologického ochorenia alebo následnej liečby."
Barbora Líška Kratochvílová, marketingová riaditeľka spoločnosti Procter&Gamble, pod ktorú značka Pantene patrí

„Je mi cťou, že už po štvrtý raz máme vďaka spoločnosti P&G a združeniu Liga proti rakovine možnosť byť súčasťou tohto unikátneho projektu. Úprimne verím, že rovnako ako my, aj naši zákazníci intenzívne vnímajú, že aj malý krôčik, akým je kúpa produktu Pantene, vo výsledku môže inému človeku zmeniť život k lepšiemu.“
Emil Krajčík, majiteľ 101 Drogerie

"Nie je ojedinelé, že pacientka odmieta podstúpiť liečbu chemoterapiou kvôli strate jej vlasov. Sme preto radi, že aj tento rok pokračujeme v úspešnej tradičnej kampani 'Silná a krásna' so 101 Drogerie na podporu našich bezplatných projektov pre onkologické pacientky."
Mgr. Petra Benczyová, PR manažérka Ligy proti rakovine