101 Magazín

Vyhraj víkend v Penzióne Gejdák!#SutazSpontex

Chcem vyhrať
Vyhraj víkend v Penzióne Gejdák!

Odfúkni doterajšie pravidlá objemu

L’Oréal Paris Air Volume Mega Mascara

Odletieť až k nebu, nechať sa unášať vetrom a zažiť pocit príjemnej ľahkosti? Už to nemusí byť iba sen. S novou revolučnou maskarou Air Volume Mega Mascara od L’Oréal Paris dosiahneš nadýchaný objem a ľahkosť zároveň ako nikdy predtým. Už nemusíš robiť kompromis medzi plným objemom a perfektným výsledkom bez zaťaženia rias. V čom sa skrýva tajomstvo poslednej novinky z dielne L’Oréal Paris?

Špeciálna technológia, unikátne zloženie a jemná kefka s dvojitými štetinkami. Vďaka neustálej práci na inováciách vzniklo vzduchom našľahané krémové zloženie pre maximálnu ľahkosť mihalníc. Pre tvoj najväčší komfort a neprehliadnuteľný objem bez obmedzení. Jemné vzdušné hypoalergénne zloženie je navyše vhodné pre všetky oči, aj tie citlivé. Takže ak ťa trápia ľahko podráždené oči, neboj sa siahnuť po objemovej maskare Air Volume Mega Mascara.

Spomínaná kefka ponúka prírodné štetiny v dvoch dĺžkach. Krátke slúžia na zachytenie aj tých najjemnejších mihalníc priamo od korienkov, zatiaľ čo dlhé štetiny mihalniciam dodávajú intenzívnu čiernu textúru pre nadýchaný objem. K tomu inovatívny obal, ktorý dodáva maskare nielen luxusný vzhľad, ale ju chráni aj proti vysychaniu. Táto novinka sa po vyskúšaní určite stane tvojim obľúbeným produktom a rýchlo zapadne do tvojej dennej rutiny.

Mega objem ľahký ako vzduch. Zvýraznené mihalnice. Mega efekt. Premeň tvoje sny na skutočnosť a dovoľ objemovej maskare Air Volume Mega Mascara, aby ti ukázala nové možnosti objemu mihalníc. Obleť ľahkosťou balónu celý svet počas jedného dňa a očar svoje okolie doposiaľ nevídane nadýchaným objemom s minimálnym pocitom zaťaženia.

Najčítanejšie články

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

Čítať viac
Odfúkni doterajšie pravidlá objemu

Odfúkni doterajšie pravidlá objemu

Čítať viac
Chráň seba aj svoju rodinu pred baktériami

Chráň seba aj svoju rodinu pred baktériami

Čítať viac

Zobraziť všetky články