O nás

Zastavte šírenie vírusov vo vašej domácnosti!#lysoform

Viac info
Zastavte šírenie vírusov vo vašej domácnosti!

 

Je mnoho predajcov, ktorí ponúkajú „všetko”. 101 Drogerie ponúka všetko
a ešte niečo naviac. Číslo 101 symbolizuje 101% a je vyjadrením našej stratégie – urobiť maximum pre spokojnosť zákazníka.

Sortiment v 101 Drogerie

V predajniach 101 Drogerie nájdete približne 6000 druhov tovaru. K najvyhľadávanejšiemu sortimentu patrí pleťová, vlasová a dekoratívna kozmetika pre mužov i pre ženy, produkty ústnej hygieny, výrobky súvisiace so starostlivosťou o dieťa, dámska hygiena. Sortiment dopĺňajú výrobky starostlivosti o domácnosť – pracie prášky, čistiace a umývacie prostriedky. Doplnkový tovar tvorí pestrá ponuka vlasovej galantérie, sviečok, kahancov, žuvačiek či energetických tyčiniek.

Sortiment 101 Drogerie neustále inovujeme, rozširujeme a prispôsobujeme potrebám a požiadavkám zákazníkov. Približne 800 – 1000 druhov tovaru si môžu zákazníci 101 Drogerie zakúpiť každé dva týždne za zvýhodnené akciové ceny. O ponuke sa dozvedia prostredníctvom letákov doručených do poštových schránok na celom Slovensku, newslettera doručeného mailom alebo našej webovej stránke.

Okrem pravidelných letákových akcií pripravuje 101 Drogerie množstvo ďalších marketingových akcií, v ktorých zákazník dostáva k nákupu tovar grátis, alebo postupuje do zlosovania o hodnotné ceny.

Výnimkou nie sú ani návštevy kozmetičky, vizážistky, vlasovej odborníčky v našich predajniach, ktoré zákazníčkam poskytujú bezplatné služby a poradenstvo.

História 101 Drogerie

Spoločnosť 101 Drogerie je počtom predajní najväčšia sieť drogérií na slovenskom trhu. Vznikla v roku 1994, kedy bola pod názvom Emil Krajčík otvorená prvá predajňa v Novom Meste nad Váhom. Označenie 101 Drogerie začala spoločnosť používať v roku 1999.

K prvej predajni postupne pribúdali ďalšie na území celého Slovenska. Počet predajní zvýšila spoločnosť v roku 1999 akvizíciou 10 prevádzok spoločnosti ATVE, v roku 2003 akvizíciou 13 prevádzok droxi drogerie a v roku 2009 prevzala aj 18 prevádzok Dr.Og.

K dnešnému dňu je na území celého Slovenska otvorených
224 prevádzok 101 Drogerie.

Materskou spoločnosťou siete 101 Drogerie je spoločnosť Emil Krajčík s.r.o., so sídlom v Senici, ktorá vznikla v roku 1991. Pôvodne sa zaoberala výhradne veľkoobchodnou činnosťou – predajom a distribúciou drogistického tovaru do nezávislých predajní a zásobovaním podnikov a inštitúcií drogistickým tovarom a pracovnými pomôckami.

Od roku 1999 sídli spoločnosť vo vlastných priestoroch v Senici. Okrem administratívnej budovy sa tu nachádza moderný centrálny sklad s rozlohou 6900 m2 s 8200 paletovými miestami.

Odoberaj novinky!