101 Magazín

Vyhraj práčku alebo balíček s drogériou!#SutazVyhrajPracku

Chcem vyhrať
Vyhraj práčku alebo balíček s drogériou!

Nový? Nie! Vypraný v Perwolle

Špeciálny prací prostriedok Perwoll ReThink Fashion prichádza s ďalšou generáciou limitovanej edície. Perwoll sa nielen dokonale postará o tvoje kúsky v šatníku, ale aj inšpiruje k slow fashion. Nakupuj menej a postaraj sa o svoje obľúbené outfity s Perwoll, ktorý zachováva farby a posilňuje vlákna. Vďaka silným vláknam oblečenie drží svoj pôvodný tvar a farby ostávajú žiarivé a sýte. Aj napriek častému noseniu sa nemusíš vzdávať štýlových kúskov, užiješ si ich dlhšie ako kedykoľvek predtým. Perwoll limitovaná edícia s intenzívnejším parfumom je dostupná v balení 1,5 l a vo variantoch Color a Black.

Varianty Perwoll:

  • Perwoll Color pomáha obnoviť žiarivé farby a posilňuje vlákna farebných kusov oblečenia. K dispozícii je v atraktívnom červenom balení. Určený na farebné oblečenie.

  • Perwoll Black zachováva a obnovuje tmavé farby a pomáha posilňovať vlákna pre zachovanie tvarov oblečenia. Určený na čierne a tmavé oblečenie.

  • Perwoll Care & Repair zabraňuje strapkaniu a žmolkovaniu vlákien, preto je vhodné používať ho pre všetky druhy textílií.

  • Perwoll Care & Refresh je určený na syntetické a zmiešané látky, pohlcuje nepríjemné pachy a poskytuje sviežosť až na 24 hodín, dokonca aj počas nosenia oblečenia.

  • Perwoll Wool & Delicatese zaisťuje dokonalú starostlivosť o vlákna a dlhotrvajúcu mäkkosť oblečenia. Vyvinutá technológia so špeciálne stará o jemné oblečenie, udržuje vlákna dokonale hladká, pôsobiaci ako dotyk kašmíru

Najčítanejšie články

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

Čítať viac
Monikin obľúbený mejkap Affinitone je teraz ešte lepší!

Monikin obľúbený mejkap Affinitone je teraz ešte lepší!

Čítať viac
Nezničiteľný look, ktorý vydrží (aj dobu rúšok)

Nezničiteľný look, ktorý vydrží (aj dobu rúšok)

Čítať viac

Zobraziť všetky články