101 Magazín

Deň narcisov špeciál!#DenNarcisov #LPR

Chcem pomôcť
Deň narcisov špeciál!

Nový? Nie! Vypraný v Perwolle

Špeciálny prací prostriedok Perwoll ReThink Fashion prichádza s ďalšou generáciou limitovanej edície. Perwoll sa nielen dokonale postará o tvoje kúsky v šatníku, ale aj inšpiruje k slow fashion. Nakupuj menej a postaraj sa o svoje obľúbené outfity s Perwoll, ktorý zachováva farby a posilňuje vlákna. Vďaka silným vláknam oblečenie drží svoj pôvodný tvar a farby ostávajú žiarivé a sýte. Aj napriek častému noseniu sa nemusíš vzdávať štýlových kúskov, užiješ si ich dlhšie ako kedykoľvek predtým. Perwoll limitovaná edícia s intenzívnejším parfumom je dostupná v balení 1,5 l a vo variantoch Color a Black.

Varianty Perwoll:

  • Perwoll Color pomáha obnoviť žiarivé farby a posilňuje vlákna farebných kusov oblečenia. K dispozícii je v atraktívnom červenom balení. Určený na farebné oblečenie.

  • Perwoll Black zachováva a obnovuje tmavé farby a pomáha posilňovať vlákna pre zachovanie tvarov oblečenia. Určený na čierne a tmavé oblečenie.

  • Perwoll Care & Repair zabraňuje strapkaniu a žmolkovaniu vlákien, preto je vhodné používať ho pre všetky druhy textílií.

  • Perwoll Care & Refresh je určený na syntetické a zmiešané látky, pohlcuje nepríjemné pachy a poskytuje sviežosť až na 24 hodín, dokonca aj počas nosenia oblečenia.

  • Perwoll Wool & Delicatese zaisťuje dokonalú starostlivosť o vlákna a dlhotrvajúcu mäkkosť oblečenia. Vyvinutá technológia so špeciálne stará o jemné oblečenie, udržuje vlákna dokonale hladká, pôsobiaci ako dotyk kašmíru

Najčítanejšie články

Hĺbková starostlivosť o vlasy bez zaťaženia

Hĺbková starostlivosť o vlasy bez zaťaženia

Čítať viac
Pery ako „femme fatale“

Pery ako „femme fatale“

Čítať viac
Pravidelná i extra starostlivosť o krásne vlasy

Pravidelná i extra starostlivosť o krásne vlasy

Čítať viac

Zobraziť všetky články