101 Magazín

Cestujte štýlovo so značkovou talianskou batožinou Nava!#NavaDesign

Viac info
Cestujte štýlovo so značkovou talianskou batožinou Nava!

Nové odtiene Palette pre žiarivú a dlhotrvajúcu farbu vašich vlasov

Nastal čas na novú farbu vašich vlasov, ale stále hľadáte ten správny odtieň? Pre krásnu blond vyskúšajte rad nových módnych blond odtieňov od Palette Instant Color Creme pre dlhotrvajúcu farbu a intenzívnu starostlivosť. Ak túžite po tmavších odtieňoch, nechajte svoje vlasy rozmaznávať novinkami od Palette Deluxe pre úžasný farebný výsledok a perfektnú starostlivosť.

Palette Intensive Color Creme – pre dlhotrvajúcu a intenzívnu farbu

Receptúra s vysoko intenzívnymi farebnými pigmentami preniká hlboko do vlasov, ukotví v nich farbu a ochráni ich tak pred vyblednutím. Vašim vlasom je poskytovaná extra starostlivosť počas farbenia aj po ňom vďaka trojitému systému starostlivosti s keratínom, pantenolom a nutri-olejom.

Intenzívny zosvetľovač s efektom proti žltým tónom počas farbenia a po ňom

Receptúra obsahuje špeciálny mix chladných pigmentov, ktoré prenikajú hlboko do vlasového vlákna a vytvárajú efekt proti žltým tónom až na 8 týždňov. O vlasy sa navyše stará vďaka trojitému systému hĺbkovej starostlivosti s keratínom, Plex sérom a nutri-olejom, ktorý zanechá vlasy žiarivé, zdravo vyzerajúce a zaistí až o 70% menšiu lámavosť vlasov *.
*v porovnaní s neošetrenými vlasmi

Luxusná starostlivosť s Palette Deluxe

Doprajte svojim vlasom dokonalú starostlivosť s farbami Palette Deluxe, ktoré ponúkajú dlhotrvajúci farebný výsledok až na 10 týždňov so 100% krytím šedín. Bohaté krémové farby s vysoko koncentrovanými farebnými pigmentami zaručujú dlhotrvajúci farebný výsledok a žiarivý odtieň. Zloženie masky, ktorá vyživuje vlasy, obsahuje prírodný marulový olej, ktorý uhladzuje vlasové vlákna, dodáva vlasom úžasný lesk a nádherný výsledok od korienkov po končeky.Najčítanejšie články

Novinka TheraSpray – antivírusový sprej na rúška

Novinka TheraSpray – antivírusový sprej na rúška

Čítať viac
Cestujte štýlovo so značkovou talianskou batožinou Nava

Cestujte štýlovo so značkovou talianskou batožinou Nava

Čítať viac
Centrum je vaším partnerom pre zdravý životný štýl

Centrum je vaším partnerom pre zdravý životný štýl

Čítať viac

Zobraziť všetky články