101 Magazín

Hraj o spotrebiče Beko a 101 balíčkov drogérie!#SutazBeko

Chcem vyhrať
Hraj o spotrebiče Beko a 101 balíčkov drogérie!

Nová vlasová starostlivosť Syoss Pure

Čisté, čisté, čisté! Pre každého, kto chce z vlasov odstrániť silikóny, parabény, minerálne oleje a umelé farbivá, je tu novinka PURE pre starostlivosť o vlasy od značky SYOSS, ktorá zachráni tvoj deň. SYOSS PURE šampóny v kombinácii so SYOSS PURE kondicionérmi sú ideálnym denným režimom starostlivosti o vlasy. SYOSS PURE FRESH jemne čistí vlasy a vlasovú pokožku, poskytuje svieži a čistý pocit, pričom vyživuje každý prameň po celej jeho dĺžke. SYOSS PURE VOLUME pozdvihne a dodá objem vlasom. SYOSS PURE SMOOTH vyživuje vlasy a zabraňuje ich krepateniu.

Novinka SYOSS PURE je už  dostupná v obchodoch

Čistá receptúra na jemné čistenie! S novinkou PURE poukazuje SYOSS na prírodnú krásu. PURE FRESH, PURE VOLUME a PURE SMOOTH ponúkajú zákazníkom značky SYOSS možnosť uspokojiť svoje špecifické potreby a dosiahnuť prirodzene nádherné vlasy ako zo salónu priamo doma. Tieto novinky boli testované, získali certifikát ECARF a ekologické zložky týchto troch produktov boli ocenené certifikátom EcoLabel od EÚ, čo ich robí špeciálnymi. Okrem toho, 25 % plastov použitých vo fľašiach pochádza z recyklovaných materiálov.

Zložky produktov SYOSS PURE, ktoré neobsahujú parabény, silikóny, minerálne oleje a umelé farbivá, dodávajú každému umývaniu profesionálnu a výživnú starostlivosť o vlasy. SYOSS PURE FRESH šampón jemne čistí vlasy a vlasovú pokožku, odstraňuje mastnotu, zvyšky z výrobkov, ktoré sa starajú o styling vlasov a zanecháva vlasom pocit sviežosti, akoby si vyšla priamo zo salónu. Šampón SYOSS PURE VOLUME ponúka krásne, “poskakujúce” vlasy, ktoré majú závideniahodný objem. S ďalšou novinkou, SYOSS PURE SMOOTH šampónom, je každý deň šanca na hladší štart. Nové zloženie nielenže vyživuje a zjemňuje vlasy, ale tiež znižuje krepatenie. Nezaťažujúce SYOSS PURE kondicionéry dopĺňajú portfólio šampónov a zjemňujú vlasy.

Prehľad produktov SYOSS PURE

  • SYOSS PURE FRESH micelárny šampón, 500 ml

Vhodný na denné používanie. Poskytuje svieži a čistý pocit jemným očistením pokožky hlavy, vlasov a odstraňovaním mastnoty a zvyškov produktov, ktoré sa starajú o tvoj styling.

  • SYOSS PURE VOLUME micelárny šampón, 500 ml

Dodáva vlasom objem, odstraňuje mastnotu a zvyšky z výrobkov, ktoré sú určené na styling vlasov.

  • SYOSS PURE VOLUME LIGHTWEIGHT kondicionér, 500 ml

Vyživuje vlasy bez toho, aby ich zaťažil. Pre objemné, “poskakujúce” vlasy, ktoré sa ľahko rozčesávajú.

Nový rad SYOSS PURE Styling

Prvý stylingový rad s profesionálnym výkonom od Syoss, ktorý je inšpirovaný kaderníkmi pre dlhotrvajúci výsledok a s receptúrami Free From – certifikované ECARF.

  • SYOSS PURE FRESH suchý šampón, 200 ml

Pre dlhotrvajúce osvieženie vlasov. Predĺži sviežosť vlasov o 1 deň bez umývania. Po vyčesaní bez viditeľných zvyškov. Neobsahuje silikónony, je certifikovaný certifikátom ECARF a obsahuje vegánskú receptúru.

  • SYOSS PURE VOLUME penové tužidlo, 250 ml

Dlhotrvajúci vzdušný objem až na 48h. Bez zaťažovania vlasov, bez alkoholu a silikónov. Certifikované certifikátom ECARF, obsahuje vegánskú receptúru.

Najčítanejšie články

Líčenie podľa znamení zverokruhu

Líčenie podľa znamení zverokruhu

Čítať viac
Umenie farbenia vlasov

Umenie farbenia vlasov

Čítať viac
Nová éra mejkapu True Match

Nová éra mejkapu True Match

Čítať viac

Zobraziť všetky články