101 Magazín

Skoč si k nám po euro!#Klokan #SkocSi

Chcem eurko
Skoč si k nám po euro!

Nová vlasová starostlivosť Syoss Pure

Čisté, čisté, čisté! Pre každého, kto chce z vlasov odstrániť silikóny, parabény, minerálne oleje a umelé farbivá, je tu novinka PURE pre starostlivosť o vlasy od značky SYOSS, ktorá zachráni tvoj deň. SYOSS PURE šampóny v kombinácii so SYOSS PURE kondicionérmi sú ideálnym denným režimom starostlivosti o vlasy. SYOSS PURE FRESH jemne čistí vlasy a vlasovú pokožku, poskytuje svieži a čistý pocit, pričom vyživuje každý prameň po celej jeho dĺžke. SYOSS PURE VOLUME pozdvihne a dodá objem vlasom. SYOSS PURE SMOOTH vyživuje vlasy a zabraňuje ich krepateniu.

Novinka SYOSS PURE je už  dostupná v obchodoch

Čistá receptúra na jemné čistenie! S novinkou PURE poukazuje SYOSS na prírodnú krásu. PURE FRESH, PURE VOLUME a PURE SMOOTH ponúkajú zákazníkom značky SYOSS možnosť uspokojiť svoje špecifické potreby a dosiahnuť prirodzene nádherné vlasy ako zo salónu priamo doma. Tieto novinky boli testované, získali certifikát ECARF a ekologické zložky týchto troch produktov boli ocenené certifikátom EcoLabel od EÚ, čo ich robí špeciálnymi. Okrem toho, 25 % plastov použitých vo fľašiach pochádza z recyklovaných materiálov.

Zložky produktov SYOSS PURE, ktoré neobsahujú parabény, silikóny, minerálne oleje a umelé farbivá, dodávajú každému umývaniu profesionálnu a výživnú starostlivosť o vlasy. SYOSS PURE FRESH šampón jemne čistí vlasy a vlasovú pokožku, odstraňuje mastnotu, zvyšky z výrobkov, ktoré sa starajú o styling vlasov a zanecháva vlasom pocit sviežosti, akoby si vyšla priamo zo salónu. Šampón SYOSS PURE VOLUME ponúka krásne, “poskakujúce” vlasy, ktoré majú závideniahodný objem. S ďalšou novinkou, SYOSS PURE SMOOTH šampónom, je každý deň šanca na hladší štart. Nové zloženie nielenže vyživuje a zjemňuje vlasy, ale tiež znižuje krepatenie. Nezaťažujúce SYOSS PURE kondicionéry dopĺňajú portfólio šampónov a zjemňujú vlasy.

Prehľad produktov SYOSS PURE

  • SYOSS PURE FRESH micelárny šampón, 500 ml

Vhodný na denné používanie. Poskytuje svieži a čistý pocit jemným očistením pokožky hlavy, vlasov a odstraňovaním mastnoty a zvyškov produktov, ktoré sa starajú o tvoj styling.

  • SYOSS PURE VOLUME micelárny šampón, 500 ml

Dodáva vlasom objem, odstraňuje mastnotu a zvyšky z výrobkov, ktoré sú určené na styling vlasov.

  • SYOSS PURE VOLUME LIGHTWEIGHT kondicionér, 500 ml

Vyživuje vlasy bez toho, aby ich zaťažil. Pre objemné, “poskakujúce” vlasy, ktoré sa ľahko rozčesávajú.

Nový rad SYOSS PURE Styling

Prvý stylingový rad s profesionálnym výkonom od Syoss, ktorý je inšpirovaný kaderníkmi pre dlhotrvajúci výsledok a s receptúrami Free From – certifikované ECARF.

  • SYOSS PURE FRESH suchý šampón, 200 ml

Pre dlhotrvajúce osvieženie vlasov. Predĺži sviežosť vlasov o 1 deň bez umývania. Po vyčesaní bez viditeľných zvyškov. Neobsahuje silikónony, je certifikovaný certifikátom ECARF a obsahuje vegánskú receptúru.

  • SYOSS PURE VOLUME penové tužidlo, 250 ml

Dlhotrvajúci vzdušný objem až na 48h. Bez zaťažovania vlasov, bez alkoholu a silikónov. Certifikované certifikátom ECARF, obsahuje vegánskú receptúru.

Najčítanejšie články

Hĺbková starostlivosť o vlasy bez zaťaženia

Hĺbková starostlivosť o vlasy bez zaťaženia

Čítať viac
Pery ako „femme fatale“

Pery ako „femme fatale“

Čítať viac
Pravidelná i extra starostlivosť o krásne vlasy

Pravidelná i extra starostlivosť o krásne vlasy

Čítať viac

Zobraziť všetky články