101 Magazín

Získaj MILÁČIKA z limitovanej edície!#Emojkovia

Chcem Miláčika
Získaj MILÁČIKA z limitovanej edície!

Nezničiteľný look, ktorý vydrží (aj dobu rúšok)

Každodenný život nám prináša množstvo nástrah, ktorým musíme neustále čeliť. Rovnako tak aj súčasné podmienky vo svete nie sú úplne priaznivé, ale keď sa poriadne pripravíme, s dlhotrvajúcim make-upom dokážeme poraziť všetky prekážky, ktoré sa nám dostanú pod nohy, a ešte k tomu budeme vyzerať úžasne a neprehliadnuteľne. Pretože v každej z nás sa ukrýva super žena. Objav ju s produktmi L’Oréal Paris, ktoré ťa nikdy nesklamú.

loreal paris infaillible

Pre celodenný zhon je ako prvé dôležité zvoliť ten správny make-up. Ak hľadáš dlhotrvajúcu výdrž s ľahkým, ale vysoko odolným zložením, stav na Infaillible 24H Fresh Wear. Je vodoodolný a vďaka novej technológii umožní pleti dýchať a tak zabezpečí svieži pocit pleti po celý deň. Vysoké krytie pleť nielen zjednotí, ale zakryje aj prípadné nedokonalosti. A čo je na ňom najlepšie? Aj s vyšším krytím nevytvára efekt masky a neprenáša sa na oblečenie, vďaka čomu je ideálny na nosenie aj pod rúškom.

Ďalší z produktov, ktorý nesmie chýbať v tvojej kozmetickej taštičke je multifunkčný korektor Infaillible More Than Concealer s vysoko krycou schopnosťou. Jeho najväčšou výhodou je, že sa dá použiť dvoma spôsobmi: ako korektor pre zakrytie nedokonalostí či kruhov pod očami, alebo ako klasický make-up na celú tvár. S extra veľkým aplikátorom a ľahko roztierateľnou textúrou ho nanesieš jednoducho a bez zbytočnej námahy. A vďaka praktickému baleniu ho môžeš so sebou zobrať kdekoľvek a naniesť kedykoľvek. Má ľahké dlhotrvajúce zloženie pre komfort tvojej pleti po celý deň, navyše s finišom, ktorý na pleti pôsobí prirodzene.

Našou poslednou novinkou a poslednou bodkou pre tvoj nezničiteľný look sú nové dlhotrvajúce rúže v ceruzke Infaillible Matte Lip Crayon. Tieto rúže ťa nikdy nesklamú. Vysoko pigmentované matné farby v sýtych odtieňoch, s ktorými zaručene vystúpiš z davu. Krémové zloženie je obohatené o vitamín E a jojobový olej a tak je ich nosenie komfortné a nezaťažujú pery. Vďaka inovatívnemu obalu rúž nanesieš rýchlo a jednoducho, nech už si kdekoľvek. Hravosť kreslenia farbičkami na papier sa teraz presúva do tvojho beauty rituálu.

Dlhotrvajúca výdrž, ale zároveň ľahkosť a všestrannosť produktov z radu Infaillible od L’Oréal Paris určite oceníš nielen počas letných dní, ale aj v náročných momentoch, v ktorých sa občas nachádzame. Už nemusíš vymýšľať žiadne ďalšie výhovorky a na večeru či spoločenskú udalosť môžeš ísť aj po celom dni v práci, pretože tvoj make-up bude vyzerať rovnako dokonale ako ráno.

Najčítanejšie články

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

Čítať viac
Odfúkni doterajšie pravidlá objemu

Odfúkni doterajšie pravidlá objemu

Čítať viac
Chráň seba aj svoju rodinu pred baktériami

Chráň seba aj svoju rodinu pred baktériami

Čítať viac

Zobraziť všetky články