101 Magazín

Zbieraj EMOJKOV a vyjadri svoje pocity!#Emojkovia

Chcem Emojka
Zbieraj EMOJKOV a vyjadri svoje pocity!

Na starostlivosť proti vráskam nikdy nie je príliš skoro

L’Oréal Paria Hyaluron Specialist

Kedy nastáva ten správny čas na prvý krém proti starnutiu? S pribúdajúcimi rokmi z pleti postupne začínajú miznúť toľko potrebné látky, ktoré ju dokážu udržať vypnutú a dostatočne hydratovanú. Jednou z nich je aj kyselina hyaluronová. Inak považovaná za zázračnú ingredienciu pre našu pleť.

Od 25. roku života však začína hladina kyseliny hyalurónovej, ktorá je inak v pleti prirodzene obsiahnutá, klesať a je potrebné ju telu externe dodávať. Bez nej prestáva pleť vyzerať spevnená a mladistvá. Ide o výnimočnú ingredienciu, ktorej významnou vlastnosťou je schopnosť viazať na seba vodu, a to až tisícnásobok svojej hmotnosti! Vďaka tomu navracia pokožke jej pevnosť, eliminuje tvorbu vrások a prispieva k jej rozjasnenému a zdravému vzhľadu. To je tiež dôvod, prečo býva často využívaná ako jedna zo zložiek produktov určených pre starostlivosť o pleť.

Nenechajme sa však zmiasť. Pre jedinečný účinok je potrebné dbať na to, aby kozmetické produkty obsahovali dva druhy kyseliny hyalurónovej – vysokomolekulárnu a malomolekulárnu. Oba typy pôsobia na pokožku jedinečne. Vysoko molekulárnu kyselinu hyalurónovú, ako už názov vypovedá, tvoria veľké molekuly. Tie zostávajú na povrchu pleti, kde vytvoria ochranný film, ktorý pleť chráni pred škodlivými vplyvmi okolia a udržujú ju pevnú a vyhladenú. Nízko molekulárna kyselina hyalurónová dokáže preniknúť hlboko do vrstiev pokožky, kde vypĺňa priestor medzi kolagénovými a elastínovými vláknami a zvnútra poskytuje intenzívnu hydratáciu.

Spojenie oboch druhov kyselín, ktoré pleť chránia pred dehydratáciou a prejavmi predčasného starnutia, navyše obohatené o ošetrujúce zložky, v sebe obsahuje rad Hyaluron Specialist od L’Oréal Paris. Ten predstavuje hĺbkovo vypĺňajúcu starostlivosť v podobe unikátnych produktov – denného a ​​nočného krému a pleťovej masky. Jedná sa o ideálny štart v starostlivosti proti vráskam už od 25 rokov.

Pleťový krém Hyaluron Specialist rozmaznáva tvoju tvár každý deň, presne tak ako si zaslúži. Denný krém z tejto rady ponúka ľahkú, nemastnú štruktúru, ktorá zaistí komfort pri každodennej aplikácii a nosení, ale zároveň dodá pleti dostatočnú hydratáciu. Denná starostlivosť je navyše obohatená o ochranný faktor 20 a pleť je tak chránená pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Bohatá a výživná textúra nočného krému sa stará o pleť po celú dobu spánku.

Pre kompletnú starostlivosť je rad novo obohatený o Hyaluron Specialist hydratačnú textilnú masku s kyselinou hyalurónovou, ktorá sa pýši technológiou ultratenkej tkaniny z japonskej bavlny. Vďaka nej sa maska ​​dokonale prispôsobí kontúram tváre. Pleť tak dostane nutnú dávku hydratácie a bude pôsobiť sviežo, hladko a prežiarene.

Najčítanejšie články

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

Čítať viac
Monikin obľúbený mejkap Affinitone je teraz ešte lepší!

Monikin obľúbený mejkap Affinitone je teraz ešte lepší!

Čítať viac
Nezničiteľný look, ktorý vydrží (aj dobu rúšok)

Nezničiteľný look, ktorý vydrží (aj dobu rúšok)

Čítať viac

Zobraziť všetky články