101 Magazín

Zbieraj EMOJKOV a vyjadri svoje pocity!#Emojkovia

Chcem Emojka
Zbieraj EMOJKOV a vyjadri svoje pocity!

Matné vs. metalické líčenie na leto s Maybelline NY

Denisa Pfauserová & Monika Bagárová

Máš v lete radšej prejasnené a rozžiarené líčenie, alebo matné, ktoré vydrží krásne po celý deň aj v horúcom počasí? A prečo nevyskúšať obe, rovnako ako Monika Bagárová a Denisa Pfauserová v novej epizóde seriálu Make Up in the City? Pri oboch líčeniach hrá hlavnú rolu nová vodeodolná riasenka The Falsies Lash Lift. Obľúbená novinka, ktorá otvorí tvoj pohľad a vytvorí objem ako zo salónu, vydrží teraz aj celý deň pri vode. 

Pre metalický vzhľad odporúčame hydratačný mejkap Affinitone na zjednotenie pleti. Púder používať nemusíš, naopak, lícne kosti, hranu nosa a oblúk pod obočím zvýrazníš gélovým rozjasňovačom s perleťovými čiastočkami Jelly Highlighter. Očiam dodaj troška ligotu krémovými tieňmi a mihalnice zvýrazni vodeodolnou riasenkou Lash Lift. Na pery použi hydratačný rúž s lesklým efektom.

Matný vzhľad vytvoríš použitím zmatňujúceho mejkapu, ako je Fit Me Matte and Poreless, ktorý obsahuje íl pre ešte väčšie zmatnenie. Opálený vzhľad dosiahneš nanesením bronzeru City Bronzer pod lícne kosti a pozdĺž línie vlasov. Obočie dokresli a zafixuj pomádou na obočie s dlhotrvajúcim efektom a mihalnice krásne natoč a dodaj im objem novou vodeodolnou riasenkou Lash Lift. Na pery ešte nanes obľúbený nezbozkávateľný a dlhotrvajúci tekutý rúž Superstay Matte Ink. A pokiaľ by ťa zaujímalo, ako si s líčením poradili Monika a Denisa, mrkni na video.

Najčítanejšie články

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

Čítať viac
Monikin obľúbený mejkap Affinitone je teraz ešte lepší!

Monikin obľúbený mejkap Affinitone je teraz ešte lepší!

Čítať viac
Nezničiteľný look, ktorý vydrží (aj dobu rúšok)

Nezničiteľný look, ktorý vydrží (aj dobu rúšok)

Čítať viac

Zobraziť všetky články