101 Magazín

Vyhrajte 200 € poukaz na kabelky Dajana Rodriguez!#SutazColgate

Chcem vyhrať
Vyhrajte 200 € poukaz na kabelky Dajana Rodriguez!

Láskyplná starostlivosť, ktorá pohladí

Schauma od Schwarzkopf poskytuje starostlivosť o vlasy všetkých členov rodiny už vyše 60 rokov. So svojím novým radom Family Favourites sa navracia k rodinným koreňom a tradičným ingredienciám obsiahnutým v troch nových variantách, ktoré poskytnú vlasom tú najjemnejšiu starostlivosť. Navyše, ich zloženie je vegánske a bez silikónov.

Pšenica je tradičná obilnina vyskytujúca sa v našich končinách už po stáročia, ktorá sa vyznačuje obsahom vitamínu B. Preto pšeničný balzám obsiahnutý v šampóne a kondicionéri varianty Gentle Repair napomáha jemne regenerovať suché a poškodené vlasy, pričom zvyšuje pružnosť vlasových vlákien a posilňuje ich od korienkov až ku končekom.

Žihľava rastúca v hojných množstvách v našich zemepisných šírkach je zas plná minerálov a vyživujúcich látok. Šampón Schauma Clean and Fresh s obsahom výťažku zo žihľavy a zeleného jablka na normálne vlasy ich dôkladne čistí a osviežuje zanechávajúc ich s pocitom hebkosti.

Kamilka vďaka svojim protizápalovým a nedráždivým vlastnostiam je považovaná za tradičnú liečivú bylinku a dopĺňa tak vegánsku receptúru šampónu Schauma Everyday. Okrem toho dodáva vlasom zdravý vzhľad a silu a je vhodný na každodenné použitie.

Najčítanejšie články

Skočte si do stojednotky po EURO!

Skočte si do stojednotky po EURO!

Čítať viac
Pomáhajme spolu aj v roku 2021!

Pomáhajme spolu aj v roku 2021!

Čítať viac
Vlasová regenerácia už za neuveriteľných 7 sekúnd!

Vlasová regenerácia už za neuveriteľných 7 sekúnd!

Čítať viac

Zobraziť všetky články