101 Magazín

Vyhrajte profi make-up kufrík Maybelline!#SutazMaybelline

Chcem vyhrať
Vyhrajte profi make-up kufrík Maybelline!

Krásné vlasy ako zo salónu

Farba plná žiarivých odleskov či zakrytie otravných odrastov a šedín v pohodlí vášho domova? Už dávno nie je potrebná návšteva kaderníckeho salónu. Farbenie v pohodlí a bezpečí domova dnes zvládne každý vďaka jednoduchej aplikácii. Kedykoľvek zatúžite po zmene či oživení vašej farby, stačí hodina a nový vzhľad je na svete! Odľahčíte nielen vaše peňaženky, ale aj ušetríte drahocenný čas.

Farbenie vlasov je pre ženy veľmi dôležité a emocionálne. Až 68% žien sa vďaka farbeniu vlasov cíti atraktívnejšie. V dobe Covidu, kedy je polovica tváre prekrytá ochranným rúškom, sa vlasy stali novým mejkapom. Kľúčom pri výbere vhodnej farby je odtieň. Tak, ako pri výbere správneho mejkapu, aj pri farbách je dôležitá možnosť výberu z čo najširšej škály odtieňov.

A ako vybrať správný odtieň? Ak máte svetlú alebo olivovú pokožku, mali by ste zvoliť teplé odtiene a získať tak žiarivý vzhľad. Naopak, ak má vaša tvár tendenciu červenať sa, vyberte si studený odlesk. A v prípade, ak váhate medzi 2 odtieňmi, vždy zvoľte ten svetlejší.

Zásadnou otázkou je taktiež dôvod, prečo si vlasy chcete zafarbiť. Trápia vás šediny? Vyberajte zo značiek, ktoré deklarujú 100% krytie šedín a ponúkajú paletu prirodzených odtieňov. Nie ste spokojné s vašou prirodzenou farbou a túžite po zmene? Ideálna je intenzívna farba s dlhou výdržou. Chcete dodať vlasom zaujímavé odlesky a prirodzený lesk? Vyberajte zo semi-permanentných farieb, ktoré sa postupne vymývajú a sú vhodné na prvé farbenie.

Tip na záver -> Nezabúdajte na starostlivosť! Farba vlasov zostane dlhšie žiarivá a intenzivná, ak im doprajete extra dávku výživy napríklad v podobe masky. Vďaka svojmu zloženiu sú ideálne produkty určené priamo pre farbené vlasy.

Kompletnú ponuku farieb na vlasy aj s novinkami nájdeš v našich predajniach.

Najčítanejšie články

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Čítať viac
Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Čítať viac
Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Čítať viac

Zobraziť všetky články