101 Magazín

Ušetrite vďaka kupónovej knižke so zľavami!#KuponovaKnizka

Viac info
Ušetrite vďaka kupónovej knižke so zľavami!

Krásne a hrejivé leto pre vás a vaše vlasy

Leto je tu a my sa môžeme tešiť zo slnečných dní plných radosti. Aj v tomto období však nesmieme zabúdať na naše vlasy. Leto so sebou totiž prináša mnoho nástrah, ktoré ich môžu vysušiť a poničiť. Medzi ne radíme napríklad UV žiarenie, chlór či slanú vodu. Preto odporúčame dodržiavať pár základných pokynov s použitím správnych produktov. Je to jednoduché a Gliss vám s tým rád pomôže. Užite si leto vy aj vaše vlasy.

  • Pravidelné umývanie šampónom s hydratačnými účinkami

Dôležité je si vlasy pravidelne umývať tak, aby sme im zaistili jemné čistenie od nežiaducich vplyvov morskej soli či chlóru a zároveň im dodali hĺbkovú hydratáciu. Predovšetkým v letných mesiacoch je potrebné zvoliť šampóny, ktoré vlasy nevysušia a jemne ich vyčistia.

Náš tip:
Pre farbené vlasy v letných mesiacoch odporúčame použiť šampón Gliss Color Perfector, ktorý dodá vašim vlasom hĺbkovú hydratáciu, a navyše ochráni vašu farbu až po dobu 12 týždňov.

Výbornou alternatívou pre nefarbené vlasy je aj šampón Gliss Oil Nutritive, ktorý vašim vlasom dodá lesk a nádherne ich vyživí.

  • Hydratácia je základ

Po umytí odporúčame pokračovať druhým krokom – použitím kondicionéru na vlasy. Kondicionér vlasy po umytí uzavrie, zjemní a vytvorí ochrannú vrstvu. Tá potom slúži ako štít proti nepriaznivým vonkajším vplyvom, s ktorými sa každý deň stretávame.

Náš tip:
Doplňte vašu starostlivosť o kondicionér z rovnakého radu, ako máte šampón. Pre farbené vlasy vám kondicionér Gliss Color Perfector pomôže ochrániť vašu farbu na čo najdlhšie obdobie a pre nefarbené a letom namáhané vlasy vám vlasovú rutinu doplní kondicionér Gliss Oil Nutritive.

  • Extra starostlivosť pre vaše vlasy

Predovšetkým v letných mesiacoch sa dodatočná starostlivosť o vlasy stáva takmer nevyhnutnosťou. Vďaka už spomínaným vonkajším vplyvom, ako sú napríklad UV žiarenie či chlórovaná voda, sú vlasy zaťažované viac ako zvyčajne. Doprajte im teda extra starostlivosť v podobe masky alebo olejčeka. Vaše vlasy vám budú vďačné.

Náš tip:
Vyskúšajte Gliss proteínové masky 4v1. Masky nájdete v našich predajniach v troch variantách a ani s jednou nešliapnete vedľa! Vaše vlasy tak budú nádherne hladké a vyživené aj v letných mesiacoch.

Preferujete radšej olejčeky? Vyskúšajte Gliss denný elixír pre všetky typy vlasov 😊

  • Nestíhate? Nevadí, máme riešenie!

Dobre vieme, že leto je plné zážitkov, výletov a aktivít s rodinou, a tak nemáte čas ani chuť na dlhotrvajúce procedúry. Gliss však prišiel s riešením – novinkami Gliss 7sec. Tieto vlasové kúry vlasy zregenerujú už za 7 sekúnd, stačí len naniesť po použití šampónom a po 7 sekundách vlasy opláchnuť vodou. Vyskúšajte!

Najčítanejšie články

Novinka TheraSpray – antivírusový sprej na rúška

Novinka TheraSpray – antivírusový sprej na rúška

Čítať viac
Cestujte štýlovo so značkovou talianskou batožinou Nava

Cestujte štýlovo so značkovou talianskou batožinou Nava

Čítať viac
Centrum je vaším partnerom pre zdravý životný štýl

Centrum je vaším partnerom pre zdravý životný štýl

Čítať viac

Zobraziť všetky články