101 Magazín

Nové odtiene Palette pre žiarivý účes!#Palette

Viac info
Nové odtiene Palette pre žiarivý účes!

Farbenie vlasov? Už žiaden strach z ich poškodenia vďaka Gliss Color

Značka Gliss sa špecializuje na regeneráciu farbených vlasov už viac než 70 rokov. V roku 2020 prišla s novinkou – farbou na vlasy Gliss Color, ktorá farbeným vlasom zabezpečí permanentný a žiarivý vzhľad. Chráni vlasy pred poškodením už v procese farbenia a vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej zostáva naša koruna krásy žiarivá a hebká.

Všetko, čo je vytvorené prírodou, nás vždy dokáže ohromiť a jej rozmanitosť nás inšpiruje každý deň. Aj my vo Schwarzkopf sme sa nechali inšpirovať a do nových farieb Gliss Color sme vôbec prvýkrát zakomponovali silu komplexu kyseliny hyalurónovej, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele a je známa vďaka svojim hydratačným účinkom. Farby na vlasy Gliss Color vznikli spojením odborných znalostí v oblasti farbenia vlasov spoločnosti Schwarzkopf a skúsenosťami značky Gliss v oblasti vlasovej regenerácie.

Okrem komplexu kyseliny hyalurónovej obsahujú špeciálny systém Color Care, ktorý zaisťuje prenikanie farby hlboko do pigmentu vlasov, čím dochádza k 100% prekrytiu šedín a k efektu dlhotrvácej žiarivej farby. Gliss Color bráni poškodeniu vlasov a chráni ich už v priebehu farbenia. Výsledkom sú zdravo vyzerajúce vlasy bez vytvorenia „efektu helmy“, ktoré si môžete užívať každý deň.

Dôležitá zložka inšpirovaná prírodou

Kyselina hyalurónová má jedinečnú schopnosť zadržiavať vodu až v tisícnásobnom množstve svojej váhy a uchovávať v bunkách pokožky čo možno najviac vlhkosti. Vďaka tomu je pokožka na pohľad i na dotyk hydratovaná a hebká. Nenechajte sa zmiasť slovom „kyselina“. Ide totiž o látku, ktorú naše telo prirodzene produkuje.

Do starostlivosti o pleť väčšinou nezahŕňame pokožku hlavy, ale ani tú by sme nemali zanedbávať. Ide v podstate o predĺženú časť našej tváre. Pokožka hlavy navyše s rastúcim vekom starne a stenčuje sa. S pribúdajúcim vekom tiež dochádza k úbytku množstva kyseliny hyalurónovej v našom tele a pokožka stráca vláčnosť. Pokiaľ má pokožka vašej hlavy tejto látky dostatok, je hydratovaná, čo môže priaznivo ovplyvňovať rast a pevnosť vlasov.

Kyselina hyalurónová, známa tiež ako hyaluronan, sa v tele vyskytuje vo forme soli, ktorá dokáže viazať vlhkosť. Ide teda o prírodný magnet vlhkosti. Dokáže zachytávať vlhkosť z okolitého prostredia a vstrebávať ju.

Farby na vlasy Gliss Color teraz prichádzajú s novým trendy blond odtieňom! Vyskúšajte 10-55 Popolavo plavý pre zosvetlenie vašich vlasov až o 3 odtiene, hĺbkovú starostlivosť a bohatú dlhotrvajúcu farbu.

V našich predajniach nájdete aj ďalšie odtiene Gliss Color:

Najčítanejšie články

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Čítať viac
Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Čítať viac
Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Čítať viac

Zobraziť všetky články