101 Magazín

Vyhrajte profi make-up kufrík Maybelline!#SutazMaybelline

Chcem vyhrať
Vyhrajte profi make-up kufrík Maybelline!

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

Deti a dospievajúca mládež čelí rovnakému, ak nie ešte väčšiemu prívalu emócií, ako my dospelí. Občas je človek smutný, inokedy veselý a šťastný, alebo sa cíti trápne, nahnevane, zamilovane, ospalo… Niekedy je však ťažké nájsť tie správne slová na vyjadrenie aktuálne prežívanej emócie.

Možno práve preto zaznamenali emotikony od svojho vzniku v online komunikácii taký výrazný boom. Sú zábavné, rýchle a zrozumiteľné na celom svete. Emotikony sú jednoducho univerzálny jazyk.

Teraz ich môžeš mať aj v reálnej podobe. Vytvorili sme totiž kolekciu zábavných plyšových vankúšikov, pričom každý jeden vyjadruje istý druh emócie. Toto sú EMOJKOVIA. Kompletné podmienky pre ich získanie nájdeš TU.

Vďaka EMOJKOM môžeš podnietiť kreativitu svojich detí pri vyjadrení ich emócií. Nehovoriac o tom, že sú úúúúúžasne mäkkučké a pohodlné, takže ich 100% využiješ napríklad pri poobednom zdriemnutí alebo v dopravnom prostriedku pri dlhšej ceste 🙂 Poďme si ich predstaviť:

MUDROŠKO

Cítiš sa často zvedavo? V tom prípade je Mudroško tvoj spriaznený EMOJKO. Svojou zvedavosťou a intelektom by mohol byť ďalším do partie kamošov z Teórie Veľkého tresku 🙂 Mudroško vyjadruje tieto pocity: zvedavosť, inšpirácia, túžba po poznaní a vedomostiach, múdrosť.

ŠŤASTKO

Keď si šťastný, tlieskaj rukami. Alebo si vyber Šťastka ako svojho obľúbeného EMOJKA 🙂 Šťastie je jeden z najvzácnejších darov, ktoré môžeme v živote mať a zdieľať. Ak sme šťastní, znamená to, že sme spokojní so svojim životom, a to je snáď najdôležitejšia vec. Šťastko vyjadruje tieto pozitívne pocity: šťastie, radosť, nadšenie, sviežosť, výnimočnosť, vitalita.

SPACHTOŠKO

Ráno sa zobudíš a prvé, čo ti napadne je, že by si si ešte pospala? Potrebuješ si po dobrom obede zdriemnuť, aby si mohla ďalej fungovať a pri najnovšom kasovom trháku ocenenom 25 oskarmi, ktorý si večer pustíš, zaspíš po úvodných titulkách? Potom je tvoj spriaznený EMOJKO na 100% Spachtoško 🙂 Jeho pocitmi sú: ospalosť, uvoľnenie, lenivosť, pohoda a kľud.

MOJKO

„Aje ty moje kjásnučQééé, posielam pusinôčku“. Ak si sa v tejto vete spoznala, potom je ideálnym EMOJKOM k tvojmu ja práve Mojko. Zahŕňaš svet láskou a to isté čakáš aj od ostatných. Pretože bez lásky by bol život šedý a nudný. Mojko preto nešetrí týmito pocitmi: láska, blaženosť, roztomilosť, krása, ľudskosť a empatia.

SMIEŠKO

Všade, kam prídeš, rozosievaš dobrú náladu a vždy máš v rukáve pripravenú nejakú trefnú poznámku, ktorou pobavíš svoje okolie? Rád sa smeješ a zabávaš a vtipkuješ a šíriš optimizmus? Potom si môžeš podať ruku so Smieškom, smiešnym EMOJKOM. Ten má na starosti tieto pocity: smiech, radosť, vtip, zábava, veselosť, bláznivosť a správna „trafenosť“ 🙂

Vyskladaj si celú kolekciu EMOJKOV, alebo získaj svojho obľúbenca, ktorý najlepšie vystihuje tvoj charakter a pocity. A pokiaľ máme dobré informácie, tešiť sa môžeš aj na špeciálnych EMOJKOV z limitovanej edície 🙂 Sleduj náš web, Facebook a Instagram a sľubujeme, že ti neutečie žiadna aktuálna info.

Podmienky získania EMOJKOV

Tešíme sa na teba spolu s EMOJKAMI v predajniach 101 Drogerie!

Najčítanejšie články

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Čítať viac
Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Čítať viac
Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Čítať viac

Zobraziť všetky články