101 Magazín

Vyhrajte profi make-up kufrík Maybelline!#SutazMaybelline

Chcem vyhrať
Vyhrajte profi make-up kufrík Maybelline!

Doprajte svojim vlasom žiarivú blond

Plavé vlasy majú nespočetné množstvo odtieňov, od jahodovej, karamelovej, Champagne, medovej či zlatej až po béžovú, striebristú, popolavú či dokonca platinovú blond, a to stále ešte nie je všetko. Či je výsledná farba studená alebo teplá záleží predovšetkým na farebných tónoch daného odtieňa. A aká blond farba vám pristane najviac? To zistíte podľa tónu svojej pleti. Jedno staré dobré pravidlo hovorí, čím svetlejšia je vaša pleť, tým svetlejšie by ideálne mali byť vaše vlasy. A platí to aj naopak. Širokú škálu blond odtieňov ponúka aj značka Palette Intensive Color Creme, ktorá teraz navyše prichádza so štyrmi novými blond farbami na vlasy vytvorenými odborníkmi zo spoločnosti Schwarzkopf v okúzľujúcich chladných a prirodzených tónoch. Vďaka systému trojitej starostlivosti ponúkajú vysokokvalitnú starostlivosť počas farbenia aj po ňom.

Aby vaše plavé vlasy nestratili svoj dokonalý odtieň, treba im dopriať špeciálnu starostlivosť. Po čase totiž farba plavých, odfarbených alebo melírovaných vlasov začne blednúť a môžu sa v nej objaviť žlté tóny. Pokiaľ sa ale naučíte správnemu rituálu starostlivosti, nebude pre vás zachovanie krásneho blond odtieňa až do ďalšieho farbenia žiaden problém.

Fialový pigment – najlepší priateľ všetkých blondínok

Blondínky najčastejšie bojujú s tým, že im v ich plavých vlasoch vznikajú žlté tóny. Mali by si preto zaobstarať prípravky s fialovými pigmentmi. Pýtate sa prečo? Pretože vo farebnom spektre je fialová na opačnej strane ako žltá. Vďaka tomu dokážu fialové pigmenty okamžite neutralizovať nežiadúce žlté tóny. Šampón a kondicionér Silver Reflex od značky Schauma je vyrobený špeciálne pre blond, odfarbené a melírované vlasy. Moderná receptúra týchto prípravkov obsahuje fialové pigmenty, ktoré zmierňujú žlté tóny vo vlasoch a udržujú blond farbu studenou.

Chcete vo svojich blond vlasoch ešte viac podčiarknuť popolavé či platinové tóny? Potom siahnite po zmývateľných toneroch od značky Palette! Toner Platinum Blonde vám dodá ľadové blond tóny, toner Ashy Blonde zas striebristé odlesky. S týmto vylepšením ľahko a rýchlo dosiahnete oslnivú blond farbu, ktorá vydrží až 8 umytí. Je to teda ideálne riešenie, ktoré môžete využiť do ďalšieho farbenia vašich vlasov.

Získajte užitočné a zaujímavé informácie v novom Blond magazíne. Dozviete sa napríklad, aký je rozdiel medzi farbením a odfarbením, ako prejsť z tmavých vlasov na blond alebo naopak. Ďalej sa dočítate, ako sa starať o farbené vlasy, alebo ako sa vyznať v systéme číslovania farieb na vlasy Palette.

Najčítanejšie články

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Čítať viac
Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Čítať viac
Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Čítať viac

Zobraziť všetky články