101 Magazín

Zbieraj EMOJKOV a vyjadri svoje pocity!#Emojkovia

Chcem Emojka
Zbieraj EMOJKOV a vyjadri svoje pocity!

Do boja proti vráskam so sérom novej generácie

Vypnutá pokožka je žiadaným a charakteristickým znakom mladistvej pleti. S pribúdajúcim vekom sa však z pleti pomaly začínajú vytrácať toľko potrebné látky, ktoré ju dokážu udržať vyživenú a dostatočne hydratovanú. Riešením pre intenzívnu výživu a hydratáciu pleti je kyselina hyalurónová. Práve pre ženy, ktoré sa na svojej pleti stretávajú so známkami starnutia, je tu novinka z radu Revitalift Filler od L’Oréal Paris, a to Revitalift Filler sérum s 1,5% obsahom kyseliny hyalurónovej, ktoré predstavuje sérum novej generácie.

Kyselina hyalurónová sa vyskytuje v pleti prirodzene a je považovaná za zázrak pre pleť. S pribúdajúcim vekom však jej hladina klesá vplyvom mnohých pôsobiacich faktorov, ktorými sú napríklad stres či UV žiarenie. Jedná sa však o výnimočnú ingredienciu, ktorá sa v pokožke podieľa na procese spomaľovania prirodzeného úbytku vody na medzibunkovej úrovni. Aby sme teda pokožke pomohli zachovať mladistvý vzhľad, je potrebné jej kyselinu hyalurónovú dodávať externe.

Revitalift Filler Sérum s 1,5% kyseliny hyalurónovej od L’Oréal Paris pre pleť predstavuje starostlivosť ako od profesionálov. Unikátne zloženie v podobe dvoch typov kyseliny hyalurónovej zvyšuje účinnosť v boji proti vráskam. Popri optimálnej 1,5% koncentrácií je unikátne svojimi vyplňujúcimi vlastnosťami a poskytuje hydratáciu pre vyplnenú, mladistvo vyzerajúcu a pružnú pokožku. Unikátna je aj svojim balením spočívajúcim v prelomovej technológií v podobe kvapkadla. To zaisťuje presnosť aplikácie séra a jeho priamy kontakt s pleťou pri nanesení.

Vysoká koncentrácia aktívnych účinných látok Revitalift Filler séra môže byť zahrnutá do každodennej starostlivosti o pleť, ak už na pleti pociťuješ prejavy známok starnutia. Aplikácia je úplne jednoduchá. Ráno a večer nanes 2-3 kvapky na čistú a suchú pokožku tváre a krku. Sérum je aj perfektným základom pre make-up.

Rad Revitalift Filler je však komplexnou vypĺňajúcou starostlivosťou pre zaistenie mladistvo vyzerajúceho vzhľadu krok po kroku. Revitalift Filler sérum proti vráskam s 1,5% koncentráciou kyseliny hyalurónovej je následne vhodné doplniť o očnú starostlivosť a denný a nočný krém z rovnakej série. Niekedy ale naša pleť prechádza ťažkým obdobím a vyžaduje intenzívnu dávku výživy. Extra starostlivosťou pre ňu je 7-dňová vypĺňajúca kúra v ampulkách Revitalift Filler pre intenzívnu hydratáciu, podporu elasticity a doplnenie chýbajúcej hydratácie.

Inovácia na seba nenecháva dlho čakať! A teraz máš na boj proti vráskam svoje tajné zbrane.

Najčítanejšie články

Tipy pre domáce farbenie vlasov

Tipy pre domáce farbenie vlasov

Čítať viac
Upratovanie je súčasťou nášho života

Upratovanie je súčasťou nášho života

Čítať viac
EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

Čítať viac

Zobraziť všetky články