101 Magazín

Nové odtiene Palette pre žiarivý účes!#Palette

Viac info
Nové odtiene Palette pre žiarivý účes!

Do boja proti vráskam so sérom novej generácie

Vypnutá pokožka je žiadaným a charakteristickým znakom mladistvej pleti. S pribúdajúcim vekom sa však z pleti pomaly začínajú vytrácať toľko potrebné látky, ktoré ju dokážu udržať vyživenú a dostatočne hydratovanú. Riešením pre intenzívnu výživu a hydratáciu pleti je kyselina hyalurónová. Práve pre ženy, ktoré sa na svojej pleti stretávajú so známkami starnutia, je tu novinka z radu Revitalift Filler od L’Oréal Paris, a to Revitalift Filler sérum s 1,5% obsahom kyseliny hyalurónovej, ktoré predstavuje sérum novej generácie.

Kyselina hyalurónová sa vyskytuje v pleti prirodzene a je považovaná za zázrak pre pleť. S pribúdajúcim vekom však jej hladina klesá vplyvom mnohých pôsobiacich faktorov, ktorými sú napríklad stres či UV žiarenie. Jedná sa však o výnimočnú ingredienciu, ktorá sa v pokožke podieľa na procese spomaľovania prirodzeného úbytku vody na medzibunkovej úrovni. Aby sme teda pokožke pomohli zachovať mladistvý vzhľad, je potrebné jej kyselinu hyalurónovú dodávať externe.

Revitalift Filler Sérum s 1,5% kyseliny hyalurónovej od L’Oréal Paris pre pleť predstavuje starostlivosť ako od profesionálov. Unikátne zloženie v podobe dvoch typov kyseliny hyalurónovej zvyšuje účinnosť v boji proti vráskam. Popri optimálnej 1,5% koncentrácií je unikátne svojimi vyplňujúcimi vlastnosťami a poskytuje hydratáciu pre vyplnenú, mladistvo vyzerajúcu a pružnú pokožku. Unikátna je aj svojim balením spočívajúcim v prelomovej technológií v podobe kvapkadla. To zaisťuje presnosť aplikácie séra a jeho priamy kontakt s pleťou pri nanesení.

Vysoká koncentrácia aktívnych účinných látok Revitalift Filler séra môže byť zahrnutá do každodennej starostlivosti o pleť, ak už na pleti pociťuješ prejavy známok starnutia. Aplikácia je úplne jednoduchá. Ráno a večer nanes 2-3 kvapky na čistú a suchú pokožku tváre a krku. Sérum je aj perfektným základom pre make-up.

Rad Revitalift Filler je však komplexnou vypĺňajúcou starostlivosťou pre zaistenie mladistvo vyzerajúceho vzhľadu krok po kroku. Revitalift Filler sérum proti vráskam s 1,5% koncentráciou kyseliny hyalurónovej je následne vhodné doplniť o očnú starostlivosť a denný a nočný krém z rovnakej série. Niekedy ale naša pleť prechádza ťažkým obdobím a vyžaduje intenzívnu dávku výživy. Extra starostlivosťou pre ňu je 7-dňová vypĺňajúca kúra v ampulkách Revitalift Filler pre intenzívnu hydratáciu, podporu elasticity a doplnenie chýbajúcej hydratácie.

Inovácia na seba nenecháva dlho čakať! A teraz máš na boj proti vráskam svoje tajné zbrane.

Najčítanejšie články

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Veľký krok pre kozmetické odvetvie!

Čítať viac
Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Viac jemnosti pre nás a budúce generácie

Čítať viac
Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Regenerácia vlasov z pohodlia vlastnej kúpeľne

Čítať viac

Zobraziť všetky články