101 Magazín

Vyhraj kávovar Philips alebo produktový balíček Ajax!#SutazAjax

Chcem vyhrať
Vyhraj kávovar Philips alebo produktový balíček Ajax!

Detská kozmetika, ktorú odporúčajú pediatri

Extra jemná a bezpečná kozmetika pre vaše bábätko, ktorú s veľkou obľubou využívajú už tri generácie slovenských mamičiek a jej kvalitu overili aj slovenskí pediatri. Túto kozmetiku iste poznáš aj ty – slovenská značka Bupi s roztomilou žabkou na obaloch.

Čo ale možno ešte nevieš o tejto kozmetike je, že…

…prvé detské mydlo s lanolínom bolo vyrobené v spoločnosti Palma už v roku 1971. Toto mydielko bolo najpredávanejším mydlom v celom Československu. Poznala ho každá mamička a babička. Pôvodná receptúra tuhého mydielka sa nezmenila ani po 48 rokoch. Stále je rovnako kvalitná, jemná a šetrná k detskej pokožke a prechádza rovnakou prísnou kontrolou kvality.

…detská kozmetika Bupi má dnes okrem tuhého mydielka široký sortiment produktov pre najmenšie bábätká, ale už aj pre škôlkárov a školákov. Táto detská kozmetika sa stará o bábätká a detičky s výnimočnou jemnosťou a vďaka vysokému obsahu prírodných látok ich pokožku ošetruje, hydratuje a rozmaznáva. Typická vôňa výrobkov Bupi BABY je synonymom vône bábätka na Slovensku.

…vďaka šetrnému zloženiu kozmetiky Bupi ju mamičkám odporúčajú slovenskí pediatri ako najlepšiu voľbu už od prvých dní po narodení bábätka.

Do 17. septembra môžeš kozmetiku Bupi BABY zakúpiť v stojednotke s výnimočnou zľavou až do výšky 25%!

Najčítanejšie články

Vitaj vo svete Čľupkáčikov!

Vitaj vo svete Čľupkáčikov!

Čítať viac
Zatoč s mastnou pleťou a čiernymi bodkami

Zatoč s mastnou pleťou a čiernymi bodkami

Čítať viac
Prvé 4-komorové kapsuly na pranie

Prvé 4-komorové kapsuly na pranie

Čítať viac

Zobraziť všetky články