101 Magazín

Skočte si k nám po EURO!#SkocteSi

Viac info
Skočte si k nám po EURO!

Čo pomôže povädnutej pleti? Intenzívna dávka hydratácie!

Tiež poznáš ten pocit smädnej a unavenej pokožky? Takáto pleť si žiada starostlivosť, po ktorej bude na prvý pohľad vyživená a zdravá. Kľúčom k úspechu je v tomto prípade nutná dávka hydratácie.

Tú tvojej pleti môže zabezpečiť jedinečné zloženie nových produktov z radu Hyaluronic Aloe od značky Garnier s kyselinou hyalurónovou a výťažkom z bio aloe vera. Produkty hydratačný krém s gélovou textúrou Hyaluronic Aloe Jelly, Hyaluronic Aloe čistiaci gélHyaluronic Aloe textilná maska obsahujú 96% zložiek prírodného pôvodu a vďaka svojim jedinečným zložkám poskytnú pleti dlhotrvajúcu hydratáciu a pocit plnosti.

Garnier Hyaluronic Aloe

Je známe, že aloe vera na pleť pôsobí protizápalovo, má regeneračné a vyživujúce účinky. Kyselina hyalurónová sa v našom tele vyskytuje prirodzene zhruba do 25. roku života, potom však jej hladina začína klesať a je potrebné ju telu dodávať externe. Na pleť má však blahodarné účinky. Ide o výnimočnú ingredienciu, ktorá na seba dokáže viazať vodu, a to až tisícnásobok svojej hmotnosti. Vďaka tomu navracia pokožke jej mladistvý a zdravý vzhľad, udržuje ju hydratovanú a dodáva jej pevnosť.

Hydratačný krém s gélovou textúrou Hyaluronic Aloe Jelly je vhodnou starostlivosťou a je určený pre denné používanie, najmä pre normálny až zmiešaný typ pleti. Vďaka svojej ľahkej textúre sa gél rýchlo vstrebáva a zanecháva na pokožke príjemný pocit bez mastných stôp.

Hydratácia sa však vplyvom mnohých faktorov z našej pleti vytráca. Dôležité je nepodceniť to ani pri pravidelnom čistení pleti. Tiež poznáš ten pocit, keď po čistení pleti cítiš, že je vysušená? Riešenie môže byť jednoduchšie, než sa zdá. Čistiaci gél z radu Hyaluronic Aloe dopraje tvojej pokožke efektívne čistenie aj hydratáciu v jednom kroku. Obavy z vysušenej pleti tak už nie sú na mieste. Za tento zázrak opäť vďačí dvom obsiahnutým zložkám, a to kyseline hyalurónovej a výťažku z bio aloe vera.

Pre ešte inzetívnejší pocit hydratovanej pokožky vyskúšaj super hydratačnú textilnú masku Hyaluronic Aloe. Obsah výťažku z aloe vera dodáva naviac pleti upokojujúce vlastnosti.

Neobávaj sa dopriať tvojej pokožke celkový pocit komfortu, udržuj ju krásnu, zdravú a hydratovanú!

Najčítanejšie články

Novinka TheraSpray – antivírusový sprej na rúška

Novinka TheraSpray – antivírusový sprej na rúška

Čítať viac
Cestujte štýlovo so značkovou talianskou batožinou Nava

Cestujte štýlovo so značkovou talianskou batožinou Nava

Čítať viac
Centrum je vaším partnerom pre zdravý životný štýl

Centrum je vaším partnerom pre zdravý životný štýl

Čítať viac

Zobraziť všetky články