101 Magazín

Vyhraj víkend v Penzióne Gejdák!#SutazSpontex

Chcem vyhrať
Vyhraj víkend v Penzióne Gejdák!

Chráň seba aj svoju rodinu pred baktériami

Tekuté a tuhé mydlá Protex pomáhajú svojim zložením chrániť proti baktériám a vírusom. Zároveň udržujú tvoju pokožku prirodzene hydratovanú. Teraz prichádzajú s novým zložením, ktoré je obohatené o prírodný, za studena lisovaný ľanový olej. Všetky produkty sú dermatologicky testované, a sú tak vhodné pre všetkých členov rodiny.

Tekuté mydlá Protex

Tekuté mydlá na ruky Protex s ľanovým olejom pomáhajú prirodzene poskytovať účinnú ochranu pred baktériami a vírusmi! Obsahujú kyselinu mliečnu, ktorá je známa ako antibakteriálna a hydratačná látka. Zloženie je z 97% biologicky rozložiteľné. V ponuke nájdeš niekoľko variant vo veľkosti 300 ml alebo v praktickom balení 700 ml:

  • Protex Herbal s bylinkovým výťažkom z rozmarínu, tymiánu, zeleného čaju a nechtíka
  • Protex Fresh pre osviežujúci pocit
  • Protex Cream s jemnou krémovou vôňou
  • Protex Ultra pre ultra ochranu

Tuhé mydlá Protex

Tuhé mydlá Protex, obohatené o za studena lisovaný ľanový olej, pomáhajú prirodzene chrániť pred baktériami a vírusmi! Aktivujú prirodzenú ochranu tvojho tela. Prenikajú do pokožky a posilňujú ju zvnútra, čo pomáha eliminovať baktérie. Zloženie je z 98% biologicky rozložiteľné.

Ako si správne umývať ruky?

Pravidelné umývanie rúk je jednou z najúčinnejších metód, ako zabrániť šíreniu baktérií a vírusov. Preto by sme mali, najmä v dnešnej dobe, dbať na správne umývanie rúk. Pozor by sme si mali dať na najčastejšie zanedbávané miesta, ako sú špičky prstov, medzery medzi prstami a chrbát ruky. Celkový čas umývania rúk by mal podľa odporúčania Svetovej zdravotníckej organizácie trvať 40 – 60 sekúnd.

Najčítanejšie články

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

EMOJKOVIA – Vyjadri svoje pocity!

Čítať viac
Odfúkni doterajšie pravidlá objemu

Odfúkni doterajšie pravidlá objemu

Čítať viac
Chráň seba aj svoju rodinu pred baktériami

Chráň seba aj svoju rodinu pred baktériami

Čítať viac

Zobraziť všetky články