101 Magazín

Leto patrí deťom a ich hrám!#AstridSun

Čítať ďalej
Leto patrí deťom a ich hrám!

Cestovateľské make-up triky od Maybelline

Leto je tu a pre mnoho z nás bude v znamení kratších výletov či dlhších dovoleniek. V prvom aj druhom prípade to znamená balenie, čo je činnosť, ktorú väčšina z nás považuje za nutné zlo. Máme pre teba niekoľko tipov od Maybelline New York, ktoré ti balenie líčidiel môžu nielen uľahčiť, ale ušetriť aj nejaký ten centimeter alebo milimeter v batožine.

  • Riasenka Snapscara

Áno, je to stále rovnako veľká riasenka a budeš ju používať len na riasy. Jej veľká výhoda spočíva v ľahkom odličovaní. Snapscara tvoje riasy ľahko natočí a predĺži v intenzívnej čiernej farbe, ale hlavne ju kompletne odlíčiš v sprche len teplou vodou a mechanickým pohybom. Nemusíš teda vďaka nej voziť žiadny špeciálny odličovač očí.

  • Červený alebo ružový matný rúž

Odporúčame Color Sensational z edície Made For All, s ktorou nemôžeš siahnuť vedľa, pokiaľ ide o využitie na perách. Bola vytvorená tak, aby pristala všetkým. Nech už pribalíš odtieň 376 Pink for me alebo 382 Red for me, môžeš ho použiť aj ako krémovú lícenku. Rúž zľahka prstom vklep do líčok po nanesení make-upu a zapudruj.

  • Rozjasňovač

Obzvlášť na dovolenke pri mori dodá rozjasňovač tú poslednú bodku, ktorá podtrhne opálenie. Je jedno, či sa rozhodneš pre púdrový Master Chrome alebo praktickú tyčinku Face Studio Strobing Stick. Aplikuj ho klasicky na vršky lícnych kostí, na špičku nosa, na hornú peru alebo na bradu. Ak si odvážnejšia, kľudne nanes jemnú vrstvu aj cez tvoj obľúbený rúž a môžeš vyraziť napríklad na párty.

  • Korektor

Nech už vďaka opáleniu, odpočinku, alebo iba z radosti zo zážitkov, naša pleť vyzerá na dovolenke zdravšie. Je rozžiarenejšia a tiež neriešime každú prípadnú nedokonalosť toľko ako doma. Až sa budeš nabudúce baliť, skús namiesto make-upu (a štetca alebo hubky) siahnuť po korektore Age Rewind Eraser. Ten má nielen cestovné balenie s praktickou hubičkou, ale hlavne je ľahký a kľudne môžeš aplikovať na očné okolie, čelo, nos, bradu, vďaka čomu rozjasníš celú tvár. Navyše, nikto predsa nevie, ako veľmi sa na dovolenke opáli a ťahať 3 odtiene make-upu nechceme. U korektorov malá odchýlka nebude až tak vidieť.

  • Trendy obal na pas

Toto je skôr tip pre štýlovejšie cestovanie než trik na maľovanie 🙂 Nakúp v stojednotke Maybelline riasenku plus ďalší jeden produkt značky Maybelline a ako darček dostaneš puzdro na pas, vďaka ktorému sa budeš chcieť hneď zbaliť a vyraziť.

Najčítanejšie články

Vitaj vo svete Čľupkáčikov!

Vitaj vo svete Čľupkáčikov!

Čítať viac
Zábavný deň so živými rozprávkovými postavičkami v našej predajni

Zábavný deň so živými rozprávkovými postavičkami v našej predajni

Čítať viac
Detská kozmetika, ktorú odporúčajú pediatri

Detská kozmetika, ktorú odporúčajú pediatri

Čítať viac

Zobraziť všetky články