101 Magazín

Zastavte šírenie vírusov vo vašej domácnosti!#lysoform

Viac info
Zastavte šírenie vírusov vo vašej domácnosti!

Centrum je vaším partnerom pre zdravý životný štýl

Splnenie všetkých výživových potrieb s vysoko kvalitnými výživovými doplnkami Centrum.

Zameranie na zdravú výživu už desiatky rokov

Motivácia zakladateľa značky Centrum doktora Ellenbogena – poskytnúť ľuďom tú najlepšiu výživovú podporu – je aj naďalej stredobodom celej značky Centrum. Od vytvorenia prvého prípravku Centrum od A až po Železo sme na základe vedeckých poznatkov o výžive a strave vytvorili už celý rad ďalších prípravkov, ktoré obsahujú starostlivo vybrané vitamíny, minerály a stopové prvky, a prispievajú tak k naplneniu základných výživových potrieb nášho tela.

Vždy uplatňujeme a spĺňame tie najvyššie kvalitatívne normy. Vďaka starostlivo vybraným a vysoko kvalitným vitamínom, minerálom a stopovým prvkom je Centrum dôveryhodnou značkou. Doplnenie výživy vašej každodennej stravy, dnes aj v budúcnosti.

Veríme v dokonalosť

Doplnky stravy Centrum pre vaše každodenné celkové zdravie a pohodu. Hlavnými prednosťami, ktoré pri vývoji každého prípravku Centrum uplatňujeme, sú odborné znalosti, vytrvalosť a vysoká precíznosť. Vysoko kvalitné prísady boli vždy podstatou zloženia každého prípravku Centrum.

Kvalita, ktorej môžete veriť

Aby sme zaistili vysokú kvalitu našich produktov, ktorú sme si sami nastavili, dodržujeme nielen všetky ustanovenia zákonov týkajúcich sa bezpečnosti potravín, ale zároveň sa striktne riadime aj vnútornými smernicami našej spoločnosti. Kvalita a bezpečnosť sú pre Centrum vždy na prvom mieste, a preto všetky prípravky Centrum prechádzajú pri výrobe veľmi podrobnou analýzou a prísnou kontrolou kvality. Dokonalá rovnováha je základom zloženia všetkých prípravkov Centrum.

Kompletná multivitamínová starostlivosť s prípravkami Centrum

Moderný životný štýl je síce náročný, ale prináša tiež plné uspokojenie. Všetci chceme niečo dosiahnuť a, predovšetkým, zostať zdraví. Aby sa nám to podarilo, je dôležité poskytovať svojmu telu vyváženú stravu a podporu. Telo pri vyššej aktivite denne spotrebuje vitamíny a minerály, preto je dôležité ich riadne dopĺňať.

Prípravky Centrum poskytujú kompletný rad vitamínov, dôležitých minerálov a nevyhnutných stopových prvkov. Naše telo ich potrebuje každý deň, ale nie je schopné si niektoré vytvoriť v dostatočnom množstve, niektoré vôbec. Z tohto dôvodu naši odborníci vyvinuli zloženie prípravkov Centrum tak, aby spĺňalo vaše výživové potreby a prinášalo vám nevyhnutné vitamíny, minerály a stopové prvky: jednoducho, kdekoľvek a kedykoľvek ich potrebujete.

Prípravky Centrum, ktoré nájdete v predajniach 101 Drogerie

Centrum od A až po Železo – obsahuje vyvážený podiel všetkých základných vitamínov, dôležitých minerálov a stopových prvkov

Centrum Silver – vysoko kvalitné výživové zloženie špeciálne upravené pre dospelých nad 50 rokov

Centrum pro ženy – výživové zloženie, ktoré bolo špeciálne vyvinuté a vyvážené tak, aby spĺňalo výživové potreby žien a pomáhalo im žiť ich život naplno

Centrum pre mužov – vysoko kvalitné a špeciálne vyvážené zloženie vytvorené pre podporu výživy mužov

Najčítanejšie články

Milujte svoje oblečenie, starajte sa oň

Milujte svoje oblečenie, starajte sa oň

Čítať viac
Roztočte zábavu s uletenou partiou ANGRY BIRDS!

Roztočte zábavu s uletenou partiou ANGRY BIRDS!

Čítať viac
Sprchové gély inšpirované prírodou s novým zložením a v novom obale

Sprchové gély inšpirované prírodou s novým zložením a v novom obale

Čítať viac

Zobraziť všetky články