101 Magazín

Bupi KIDS pre princezny a hrdinov#bupi

Čítať ďalej
Bupi KIDS pre princezny a hrdinov

Bupi KIDS pre princezny a hrdinov

Príroda vie, ako sa starať o bábätká a BUPI to vie tiež. Vďaka prírodným zložkám obsiahnutým v kozmetických výrobkoch BUPI je pokožka detí hýčkaná a starostlivosť o ňu jemná a šetrná – presne taká, akú bábätká potrebujú. Kozmetika BUPI obsahuje prírodné látky, ktoré sú pre pokožku veľmi prospešné a prirodzené. Jednotlivé zložky, ktoré sú v produktoch zastúpené, majú každá svoju funkciu a blahodarný účinok pri starostlivosti o jemnú detskú pokožku. Prírodné látky v kozmetike BUPI sú pre dieťatko také prirodzené a jemné ako dotyk mamy. Zoznám sa s novou produktovou radou Bupi KIDS.

Bupi KIDS pre princezny

Umývacia pena Bublinková princezná
Veselá ružová umývacia pena vyčaruje pri umývaní mäkké, voňavé, penové kúzlo. Pena svojou farbou aj vôňou spraví z každého dievčatka voňavú penovú princeznú a pripraví čarovné hravé umývanie. Pena s regeneračným alantoinom šetrne a jemne čistí detskú pokožku a premení umývanie na čarovný zážitok.

Sprchový gél Žiarivá baletka
Rozprávkový sprchový gél pre jemnú pokožku malých princezien vyčarí pri umývaní jahodovú šľahačkovú penu. Príjemná pena s lanolínom premení umývanie na jedinečný voňavý zážitok. Pokožka je po kúpaní svieža a hebká na dotyk.

Šampón s balzamom Krásna zlatovláska
Rozprávkový šampón s balzamom pre hodvábne vlásky malej princezny je určený pre jemné dievčenské vlásky a citlivú pokožku vlasov. Vlasy zanecháva hebké, príjemné na dotyk a krásne voňavé. Balzam uľahčuje rozčesávanie a dodá vláskom lesk.

Bupi KIDS pre hrdinov

Umývacia pena Odvážny hasič
Veselá modrá umývacia pena vyčaruje z umývania farebné penové dobrodružstvo. Pena svojou farbou a cukríkovou tuti fruti vôňou premení každé kúpanie na veselý zážitok malých hrdinov. Pena s regeneračným alantoinom šetrne čistí detskú pokožku a zabezpečí deťom nadšenie z umývania.

Sprchový gél Dobrodružný pirát
Rozprávkový 2 v 1 šampón a sprchový gél pre malých hrdinov vyčarí pri umývaní cukríkovú tuti fruti penu. Bohatá pena s lanolínom jemne čistí pokožku celého tela aj nezbedných vláskov a poskytuje radosť z umývania. Pokožka a vlásky sú po kúpaní svieže a príjemné na dotyk.

Najčítanejšie články

Pomáhajme spolu aj v roku 2019

Pomáhajme spolu aj v roku 2019

Čítať viac
Hydratácia je základom pre krásnu pleť

Hydratácia je základom pre krásnu pleť

Čítať viac
ELSEVE – Riešenie na každý problém

ELSEVE – Riešenie na každý problém

Čítať viac

Zobraziť všetky články