101 Magazín

Skoč si k nám po euro!#Klokan #SkocSi

Chcem eurko
Skoč si k nám po euro!

Ako byť trendy po celý deň s L’Oréal Paris

ZAŽIAR SO ZNAČKOU L’ORÉAL PARIS

Všetky chceme byť krásne vždy a všade, a to hneď z rána. S tipmi a najhorúcejšími trendmi na jar od L’Oréal Paris to pre teba bude hračka. Samozrejme, pre krásu je dôležitý aj vynikajúci spánok. A ako si spríjemniť deň a vyspať sa do ružova? Pri nákupe dekoratívnej kozmetiky tejto značky nad 13,90 € získaš pohodlnú masku na spanie a k nákupu nad 35,90 € naviac aj štýlový župan. Neváhaj dlho, zásoby sú obmedzené.

TREND #1: KORALOVÉ PERY

Červenooranžová farba je jednou z najpopulárnejších pre tohtoročnú jar. Nielenže rozžiari tvoj celkový vzhľad, ale ak zvolíš správny odtieň, budú aj tvoje zuby vyzerať belšie.

Rouge Signature tekutý rúž (odtieň 113 I don‘t), L’Oréal Paris

TREND #2: SVIEŽA, ROZŽIARENÁ PLEŤ

Tento trend ocenia predovšetkým minimalistky. Na prehliadkových mólach bola spolu s modelmi pre túto sezónu často k videniu perfektne zjednotená a zdravo vyzerajúca pleť bez výrazného líčenia očí a pier. Základom takého make-upu je rozjasňovač, ktorý priláka na pleť každý slnečný lúč.

Glow Mon Amour rozjasňovač, L’Oréal Paris

TREND #3: POZDVIHNUTÉ RIASY

Niektoré ženy preferujú predlžujúce riasenky, iné zase tie pridávajúce na objeme. Trend velí jasne. Hitom jari sú riasy plné objemu. Vyhraj sa s maskarou a obaľ každú jednotlivú riasu od vnútorného po vonkajší kútik oka pre dokonalý efekt.

Volume Million Lashes riasenka pre objem, L’Oréal Paris

TREND #4: MAKE-UP ĽAHKÝ AKO PIERKO

Na jar odľahči nielen svoj šatník, ale aj make-up. Správne zvolený druh make-upu zakryje nedokonalosti, ale nechá vyniknúť tvojim prednostiam.

Infaillible dlhotrvajúci tekutý make-up, L’Oréal Paris

Najčítanejšie články

Nová výživa pre nenásytné vlasy

Nová výživa pre nenásytné vlasy

Čítať viac
Skoč si k nám po euro

Skoč si k nám po euro

Čítať viac
Ako si vybrať správnu textilnú masku?

Ako si vybrať správnu textilnú masku?

Čítať viac

Zobraziť všetky články