101 Magazín

Bupi KIDS pre princezny a hrdinov#bupi

Čítať ďalej
Bupi KIDS pre princezny a hrdinov

Zvýrazni svoju prirodzenosť s novým rozjasňujúcim radom Wake Up & Glow od L’Oréal Paris

Práve si sa prebudila po dlhom príjemnom spánku a tvoja pleť žiari chuťou do života rovnako ako tvoja duša. Znie to krásne, ale faktom je, že málokedy si doprajeme osemhodinový spánok. Aj napriek tomu môžeš každý deň vyzerať sviežo, a to vďaka žiarivému líčeniu.

Nový rad Wake Up & Glow od L’Oréal Paris bol vytvorený pre všetky ženy, ktoré chcú vyzerať dokonale prirodzene za každých okolností. Dodaj pleti jemný broskyňový nádych a rozžiar ju ako ranné slnečné lúče, pretože #iwokeuplikethis.

Tekutý rozjasňovač GLOW MON AMOUR

Stačí pár kvapiek a tvoja pleť je okamžite rozžiarená. Či už ideš do práce, do školy, na párty alebo napríklad na rande, s novým rozjasňovačom obohateným o kokosový olej zažiariš a nikto ťa neprehliadne! Pomocou praktického kvapkadla nanes niekoľko kvapiek na lícne kosti, špičku nosa a nad hornú peru a vklep jemne do pleti. Pre zdravý vzhľad pleti môžeš pár kvapiek zmiešať s tvojím obľúbeným make-upom a naniesť na celú tvár.

BB krém BONJOUR NUDISTA

Dodaj svojej pleti vitamínový kokteil v podobe BB krému, ktorý obsahuje 92% ingrediencií prírodného pôvodu v dvoch prirodzených odtieňoch. S týmto tonizačným krémom s obsahom marhuľového oleja, extraktu zo zeleného čaju a anti-oxidantu, vitamínu E, bude tvoja pleť zjednotená a zároveň prirodzená.

Rozjasňujúca paletka LA VIE EN GLOW

Dlhá noc? Je načase vstávať a žiariť! S novou paletkou rozjasňujúcich púdrov to bude hračka. Použi jeden odtieň alebo ich kombinuj pre viac rozžiarený vzhľad. Rozjasňuj svetlejšími odtieňmi, kontúruj bronzerom a líčka zvýrazňuj lícenkou. Vyniknú ako v žiare reflektorov vo dne aj večer!

Najčítanejšie články

V okamihu opäť mladá a krásna

V okamihu opäť mladá a krásna

Čítať viac
Nové epilátory a holiace strojčeky Braun

Nové epilátory a holiace strojčeky Braun

Čítať viac
Detské knihy Yoyo Books v stojednotke

Detské knihy Yoyo Books v stojednotke

Čítať viac

Zobraziť všetky články