101 Magazín

Vyhraj parný generátor Philips!#sutaz #ajax

Chcem vyhrať
Vyhraj parný generátor Philips!

Zubné pasty Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh & Radiant White

Vyskúšať nový makeup alebo sprchový gél sa možno zdá byť väčšia zábava ako testovať zubnú pastu, ale v tomto prípade to bol naozaj zaujímavý zážitok. Úžasná mentolová príchuť Colgate Natural Extracts Radiant White je svieža, ale nie štipľavá a perfektne pení, čo ja osobne veľmi oceňujem. Na druhej strane, ak ste fanúšikom jemných, skôr sladkých zubných pást, tak vás určite poteší druhá z dvojice Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh. Táto zubná pasta si ma získala hneď po prvom použití. Jej citrónovo-mentolová príchuť je osviežujúca, ale pritom sladká a jemná. A možno to bude znieť zvláštne, ale je naozaj veľmi chutná a ranné či večerné umývanie zubov je s ňou naozaj zážitkom pre všetky zmysly.

Obe zubné pasty sú inšpirované tradičnými ázijskými ingredienciami a prírodnými chuťami. Čistenie zubov vám spríjemnia kvalitné prírodné esencie citrónu, citrónového oleja, mäty a výťažkov z aloe vera. Ale napríklad aj výťažky z ázijských morských rias a soli, ktoré vám pri pravidelnom používaní dopomôžu ku krásnym bielym zúbkom.

Čo viac dodať? Zubné pasty s prírodnými ingredienciami sú pre mňa momentálne top produktami každodennej starostlivosti o zúbky. Sú svieže, ale pritom jemné a veľmi chutné. Okrem toho majú veľmi pekný dizajn a dokonca aj farba samotných zubných pást je „na zjedenie“.

The Daniella Blog

Najčítanejšie články

Udržuješ svoje telo vo forme? A myslíš aj na ústa?

Udržuješ svoje telo vo forme? A myslíš aj na ústa?

Čítať viac
Drogériové olala!

Drogériové olala!

Čítať viac
V okamihu opäť mladá a krásna

V okamihu opäť mladá a krásna

Čítať viac

Zobraziť všetky články