Zubná pasta meridol® PARODONT EXPERT

Krásne zdravé zuby, ďasná, svieži dych. To všetko sú priania nejdeného z nás. No nájsť pre seba tú správnu zubnú pastu nie je vždy jednoduché. Na trhu je ich naozaj mnoho a hádam nebudem klamať, ak poviem, že sa predbiehajú v tom, ktorá z nich bude tou vašou naj. Jednou z nich môže byť práve zubná pasta meridol® PARODONT EXPERT.

Táto zubná pasta zvyšuje odolnosť ďasien voči paradontitíde a vďaka vyššiemu obsahu antibakteriálnych zložiek poskytuje protizápalový účinok na podporu prirodzeného hojenia ďasien. Spolu s ústnou vodou a zubnou kefkou tvoria perfektné trio v boji proti krvácaniu ďasien.

Ak sa vás krvácanie ďasien netýka, tak okrem toho, že ste šťastným človekom, máte o starosť menej. Ak vás však už tento problém trápi, začnite ho riešiť, a to čo najskôr. Určite sa v prvom rade poraďte so svojím zubným lekárom, a potom môžete začať hľadať zubnú pastu, ktorá vám bude vyhovovať najviac.

Zubnú pastu meridol® PARODONT EXPERT som testovala dobré 2 týždne, čo je podľa mňa tak akurát na zistenie či mi vyhovuje alebo nie. Moje ďasná sú citlivé a príliš štipľavé a agresívne produkty im naozaj neprospievajú. Zubná pasta Meridol je k ďasnám veľmi šetrná, mám pocit, že ich naozaj nedráždi, nevysušuje a vďaka nej krvácajú menej alebo vôbec. Má sladkú chuť, výbornú penivosť a zúbky čistí naozaj krásne.

Zubná kefka meridol® je vďaka jemným kónickým vláknam k ďasnám naozaj veľmi šetrná a ak si ju pribalíte do kozmetickej taštičky alebo na výlet, tak určite nebudete ľutovať. Ja napriek tomu pre každodenné použitie ostávam i naďalej verná svojej elektrickej sónickej kefke. Ústne vody veľmi v obľube nemám, ale táto Ústna voda meridol® sa mi celkom páči. Je osviežujúca, jemná a navyše neobsahuje alkohol.

Zubná pasta Meridol Paradont Expert ma potešila. Je účinná, jemná a cenovo veľmi dostupná. Ak vás trápia krvácajúce ďasná, určite si ju obľúbite. Jediné, čo by vás pri nej mohlo odradiť, je pre mňa možno až príliš sladká chuť a naozaj veľká penivosť. Ak vám to však nevadí, práve naopak, tak ste asi našli tú pravú zubnú pastu pre vás.

The Daniella Blog