101 Magazín

Skoč si po euro!#Klokan #SkocSi

Chcem euro
Skoč si po euro!

Vyskúšaj inovovaný slnečný rad Astrid SUN

OCHRÁNI ŤA PRED NAJŠIRŠÍM SPEKTROM SLNEČNÉHO ŽIARENIA

Slnko naberá na intenzite a vonku trávime stále viac času. Preto musíme našu pokožku dostatočne chrániť a starať sa o ňu. S inovovaným slnečným radom Astrid SUN si tento rok užiješ slnko a letnú zábavu na suchu aj vo vode úplne bez starostí.

Prípravky na opaľovanie s inovatívnou slnečnou technológiou (UVA/UVB/IR/VL) spoľahlivo ochránia celú rodinu pred slnečným žiarením a nepríjemným spálením. Poskytujú totiž pokožke ochranu pred škodlivými vplyvmi UVA a UVB žiarenia, infračerveného žiarenia aj viditeľného svetla. Ich zloženie obohatené o špeciálne vyvinutý karotenoidový komplex poskytuje aktívnu antioxidačnú ochranu, pomáha posilniť prirodzenú obranyschopnosť pokožky, chráni ju pred predčasným starnutím a zanecháva ju jemnú a hydratovanú.

LETO PATRÍ ĎEŤOM A ICH HRÁM

Vysoko vodeodolná detská starostlivosť Astrid SUN je špeciálne vyvinutá pre maximálnu ochranu jemnej a citlivej pokožky našich najmenších. Novinkou tohtoročnej sezóny je WET SKIN Detský transparentný sprej na opaľovanie OF 50, ktorý možno vďaka revolučnej technológii aplikovať na suchú aj mokrú pokožku, a Detské minimlieko OF 50, ktoré je ideálne na cesty a do každej kabelky.

Prípravky po opaľovaní obohatené o extra upokojujúci komplex efektívne hydratujú pokožku, pomáhajú upokojiť jej podráždenie a zanechávajú ju sviežu a vláčnu. Novinkou tohtoročnej sezóny je aj Chladivá regeneračná pena po opaľování s 10 % D-panthenolu, ktorá zmierňuje pocit pálenia a začervenanie a efektívne hydratuje pokožku až po dobu 48 hodín.

Stačí si len vybrať ideálny mix produktov Astrid SUN pre seba alebo celú svoju rodinku 🙂

ZAPOJ SA DO NAJLEPŠEJ RODINNEJ SÚŤAŽE POD SLNKOM

Kúp akékoľvek 2 výrobky Astrid SUN a hraj o 510 atraktívnych cien na www.astridsun.sk. Navyše, pri kúpe 2 výrobkov Astrid SUN dostaneš okamžitý darček, a to vodeodolný UV náramok, ktorý mení farbu podľa intenzity UV žiarenia, ktorej si vystavená, a tým ťa upozorňuje na stupeň potrebnej ochrany. Ideálny pre deti, k vode aj na výlet.

Najčítanejšie články

Prvotriedne rastlinné ingredience pre tvoje vlasy

Prvotriedne rastlinné ingredience pre tvoje vlasy

Čítať viac
Prebuď svoje zmysly so Silanom

Prebuď svoje zmysly so Silanom

Čítať viac
A tak vznikol MamaCup®

A tak vznikol MamaCup®

Čítať viac

Zobraziť všetky články