Výhercovia súťaží

Výhercovia súťaže s Palmolive o lístky do kina a darčekové balíčky 31.1. – 6.2.2018 (1. kolo)

2 lístky do kina + darčekový balíček
1. Ľubica Blahová Sereď
2. Zuzana Repaská Kuchyňa
3. Mnoika Barčáková Šaľa
4. Lucia Zimanová Žilina
5. Marika Pavúková Brusno
6. Michaela Galatová Bánovce nad Bebravou
7. Kamil Zelinka Bratislava
8. Alexandra Capková Krásno nad Kysucou
9. Martina Jurecová Kružlov
10. Daniela Višňovská Trnava
11. Jozef Tesery Veľký Krtíš
12. Miriam Chodúrová Veľká nad Ipľom
13. Dana Demcaková Stupava
14. Kornel Telek
15. Iveta Ščerbáková Prešov
16. Lucia Jutková Sabinov
17. Ján Krupa Bratislava
18. Anna Castková Studienka
19. Jozefa Castková Studienka
20. Anna Kopecká Veľké Chlievany
21. Laci Krupa Studienka
22. Juraj Flimmel Veľké Chlievany
23. Jana Babjaková Trebišov
24. Martin Krupa Bratislava
25.

Výhercovia súťaže s Dermacol o wellness pobyt a ďalšie skvelé ceny 6.12.2017 – 7.1.2018

welness pobyt
1. Judita Szabó Veľké Dvorníky
make-up cover
1. Miroslava Čopianová Smižany
2. Mária Kicková Sobrance
3. Stanislava Babulicová Nitra
4. Tatiana Pangelovová Modra
5. Andrea Blažejová Nová Dubnica
6. Ľubica Noseková Nová Dubnica
7. Alena Čepelová Žilina
8. Andrea Hundžová Rožňava
9. Monika Fialová Bratislava
10. Eva Kopaničáková Šaľa
11. Daniela Vargová Šaľa
12. Alena Sečková Medzilaborce
13. Iveta Trčková Brodské
14. Silvia Nemčická Košarovce
15. Andrea Gáborová Vršaté Podhradie
16. Nikola Gajdošíková Lučenec
17. Mária Majorová Želiezovce
18. Milena Bialiková Pohorelá
19. Petra Mittuchová Trenčín
20. Helena Blahová Púchov
difuzér
1. Katarína Blahová Trenčianske Teplice
2. Zuzana Poláková Komárno
3. Anna Hromjáková Poprad
4. Katarína Adamčíková Veľké Hoste
5. Katarína Boďová Lučenec
6. Jana Feruszová Veľké Kosihy
7. Erika Bulganová Jablonica
8. Zuzana Bori Bratislava
9. Beáta Blažová Močenok
10. Mária Bučková Nižné Nemecké
11. Klaudia Darážová Hurbanovo
12. Jana Boldová Chocholná
13. Jozefína Kubáňová Trnava
14. Oľga Puscheková Dobrá Voda
15. Dana Lajstríková Handlová
fén
1. Marcela Ovšáková Nové Mesto nad Váhom
2. Anna Častková Studienka
3. Emília Grupáčová Trenčín
4. Lýdia Gogová Martin
5. Mária Sekerešová Zvolen
6. Helena Vinohradská Levice
7. Petra Dorčiaková Bytča
štetce
1. Ľubica Kováčová Považská Bystrica
2. Mária Gajdošová Spišská Nová Ves
3. Martina Kolesárová Košice
4. Kristína Csibreiová Dunajská Streda
5. Valéria Icsová Drnava
6. Martina Blahyjová Krahule
7. Lenka Laurenčíková Bratislava
8. Katarína Gajdošíková Veľké Rovné
9. Ľubica Supeková Trenčín
10. Ingrid Šimoniková Levice
taška
1. Ivana Magulová Veľké Kostoľany
2. Peter Uhnák Topoľčany
3. Barbora Dikyová Giraltovce
4. Dagmar Karoľová Krompachy
5. Petronela Ďureková Opoj
6. Mária Plichtová Tuhrina
7. Ľudmila Olšavská Kežmarok
8. Jana Hatisová Košice
9. Oľga Axamská Poprad
10. Martina Ernstová Sabinov
11. Ján Pačesa Prešov
12. Petra Šaturová Nová Baňa
13. Dáša Tóthová Kráľová pri Senci
14. Irena Galádová Banská Bystrica
15. Martina Dombiová Martin

Výhercovia súťaže s Primeros o darčekové balíčky 8.11. – 30.11.2017

darčekový balíček Primeros
1. Soňa Kozmérová Vrakúň
2. Marika Pavúková Brusno
3. Denisa Malová Šaštín-Stráže
4. Miroslav Marček Žilina
5. Ondrej Cibulka Nitra
6. Veronika Moravčíková Banská Bystrica
7. Zuzana Bajzíková Topoľčany
8. Milan Hojsa Zvolen
9. Eduart Vojt Kaplna
10. Roman Tuchyňa Pezinok
11. Ján Rajkovics Dunajská Streda
12. Ján Krkoš Levice

Výhercovia súťaže s Gabriella Salvete o hodinky MORELLATO a darčekové balíčky 8.11. – 5.12.2017

3x hodinky MORELLATO
1. Gabriela Beňová Košice
2. Zuzana Zaťková Gbeľany
3. Veronika Bugošová Nová Dubnica
30x darčekový balíček
1. Ivana Szkanderová Žilina
2. Terézia Krajčová Dolná Streda
3. Viktor Malý Tesárske Mlyňany
4. Mária Lakomyová Dlhá Lúka
5. Erika Mačugová Rožňava
6. Jolana Benková Turá
7. Monika Meszárošová Pata
8. Vladimíra Králiková Dvorníky
9. Terézia Čabová Tŕnie
10. Simona Minčíková Trnava
11. Katarína Chamulová Detva
12. Mária Adamčíková Zvolen
13. Nikolas Antol Nitrianske Pravno – Solka
14. Lucia Tóthová Kráľová pri Senci
15. Iveta Staňová Modranka
16. Lenka Turková Trenčín
17. Anna Hromjáková Poprad
18. Eva Pocisková Biely Kostol
19. Iveta Ráczová Kráľovský Chlmec
20. Mária Hutníková Malý Lipník
21. Soňa Gašková Hamuliakovo
22. Božena Šebenová Šurany
23. Mária Lacková Santovka
24. Gabriela Šimková Paučina Lehota
25. Martin Pribil Dubnica nad Váhom
26. Simona Tabačková Košice
27. Angelika Šédová Komárno
28. Mária Hrehová Prešov
29. Anna Mačeková Plaveč
30. Marcela Schmidtová Stará Kremnička