Výhercovia súťaží 2017

Výhercovia súťaže s Palmolive o 4 darčekové poukážky v hodnote 200 €

4x pokážka v hodnote 200 €
1. Helena Kirányová Čierny Brod
2. Alena Mičová Trnčín
3. Júlia Nazarejová Čelovce
4. Renáta Danihelová Malacky

Výhercovia súťaže o 7 odšťavovačov Philips a 77 balíčkov Ajax

7x odšťavovač Philips
1. Irena Kremnická Borský Mikuláš
2. Maroš Kučera Poruba
3. Emília Slabá Vrbové
4. Janka Čipčalová Hriňová
5. Zuzana Vilhanová Krivec
6. Arpa Katalin Dunajská Streda
7. Jana Lajchová Stupava
77x balíček Ajax
1. Lucia Chrastinová Trenčín
2. Andrea Krivá Jarovnice
3. Zuzana Grajciarová Leopoldov
4. Marta Adamčiaková Banská Bystrica
5. Zuzana Poláková Bratislava
6. Pavol Oleš Sučany
7. Marianna Žažová Čachtice
8. Janka Branická Martin
9. Andrea Kolláthová Senec
10. Ivan Švajčík Nitra
11. Miroslava Čopianová Smižany
12. Daniela Gašová Povžská Bystrica
13. Helena Mračková Ružomberok
14. Marta Hricová
15. Elena Sivčáková Banská Bystrica
16. Nadežda Berkyová Banská Bystrica
17. Renáta Stieranková Podbrezová
18. Dana Demčáková Stupava
19. Naďa Leskovianská Ilava
20. Vlasta Harčarová Prešov
21. Janka Mitalová Partizánske
22. Katarína Kissová Gabčíkovo
23. Terézia Jagináčová Lakšárska Nová Ves
24. Viera Filipiová Banská Bystrica
25. Martina Lauková Šaľa
26. Alena Sýkorová Slovenská Ľupča
27. Mária Staňová Trnava
28. Zuzana Jakubcová Trnava
29. Mária Pósová Koš
30. Zuzana Hrižová Vranov nad Topľou
31. Jarmila Krížová Trnava
32. Lucia Molnárová Šintava
33. Eva Vavríková Beluša
34. Jana Vargová Vranov nad Topľou
35. Helena Macejková Kúty
36. Ľubomíra Skavinaková Banská Štiavnica
37. Mária Čačková Partizánske
38. Ivana Christová Martin
39. Jana Matúšková Kriváň
40. Mária Talianová Kapušany
41. Helena Babišová Topoľčany
42. Jana Bobotová Rudina
43. Renáta Šuťaková Rokytov
44. Jana Hudáková Detva
45. Iveta Lipková Bytča
46. Janka Vojtušová Kysucký Lieskovec
47. Ivica Jendrišáková Kysucké Nové Mesto
48. Štefánia Pálková Kostolište
49. Andrea Jánošová Stupava
50. Marta Steinhauserová Malacky
51. Mária Gáliková Malacky
52. Tunde Laboda Komárno
53. Silvia Seresová Neded
54. Eleonóra Krchová Dedinka
55. Odtea Kelemenová Rimavská Sobota
56. Patrícia Čéčová Senec
57. Andre Urbanová Dubnica nad Váhom
58. Eva Sciranicová Nižný Klátov
59. Jarmila Štrauchová Spišská Nová Ves
60. Iveta Vaščárová Kluknava
61. Zuzana Hrebenárová Žitavany
62. Dominika Kostičánová Ruskovce
63. Jana Papová Senec
64. Zuzana Knoppová Kokava nad Rimavicou
65. Eduard Tkáč Vranov nad Topľou
66. Yvetta Dobošová Vinica
67. Jana Papáčová Koromľa
68. Ildikó Patináková Kráľovský Chlmec
69. Eva Argalášová Ružomberok
70. Marcel Turčák Ochodnica
71. Karin Jaššová Komjatice
72. Tatiana Anderková Prešov
73. Zlata Troligová Banská Bystrica
74. Janka Cavarová Tisovec
75. Pavol Rabčan Necpaly
76. Ildikó Kovács Komárno
77. Zuzana Gäteová Komárno

Výhercovia súťaže o sušičku a 10 žehličiek Beko

1x sušička Beko
1. Dana Laliková Detva
10x žehlička Beko
1. Margita Bekényiová Šaľa
2. Andrea Hipság Šaľa
3. Eva Klimešová Trenčín
4. Ingrid Märzová Levice
5. Elena Slovenčáková Rimavská Sobota
6. Július Foťko Nový Baňa
7. Andrea Vysoká Rajec
8. Mária Poloncová Kostoľany nad Turcom
9. Jana Vismeková Malacky
10. Norbert Géczi Čierna nad Tisou
150x balíček na pranie
1. Daniela Laššová Topoľčany
2. Martina Lalinská Bytča
3. Lucia Iľková Bratislava
4. Nina Cigáňová Komjatice
5. Andrea Krivá Jarovnice
6. Eva Cipovová Lehota pod Vtáčnikom
7. Alexandra Chudíková Banská Bystrica
8. Marek Kollár Vikartovce
9. Andrea Staňová Košice
10. Ing. Attila Balogh Kráľovský Chlmec
11. Hana Tarabová Malacky
12. Marek Nagy Sabinov
13. Janette Farkasova Dunajská Streda
14. Katarína Drobňáková Šarišské Michaľany
15. Lukáš Páterek Ružomberok
16. Anna Turanová Myjava
17. Jaroslav Adamčiak Banská Bystrica
18. Miroslav Liška Prešov
19. Erik Sahatqija Ružomberok
20. Natália Kerekešová Vranov nad Topľou
21. Denisa Smreková Jabloňové
22. Anna Zemanová Hriňová
23. Zuzana Vavríková Beluša
24. Adela Kollárová Chvojnica
25. Andrea Štefková Žilina
26. Helena Macejková Kúty
27. Monika Kacviňarová Vikartovce
28. Zuzana Kecerová Košice
29. Martin Medvecký Martin
30. Jana Chamasová Krakovany
31. Karel Mamica Banská Bystrica
32. Ján Hazucha Lovinobaňa
33. Viktória Ballová Hurbanovo
34. Silvia Hlinková Ružomberok
35. Lucia Stašíková Víťaz
36. Marek Bobošík Jacovce
37. Andrea Biroová Ohrady
38. Lucia Gronská Trnava
39. Alžbeta Veškrnová Valaliky
40. Zdenka Pajgerová Smolenice
41. Anna Galková Markušovce
42. Katarína Mjartanová Vrútky
43. Peter Miščík Sabinov
44. Katarína Ivanová Zvolen
45. Martina Muchová Jablonov
46. Renáta Hrkútová Martin
47. Martina Mekýšová Nitra
48. Dana Rebryová Horné Hámre
49. Ľudmiľa Kocianová Prievidza
50. Magdaléna Vargicová Rimavská Sobota
51. Zsolt Szalai Hurbanovo
52. Michaela Oravcová Trnava
53. Zita Čechová Sučany
54. Katarína Romanová Sacurov
55. Andrea Mészáros Dunajská Streda
56. Lenka Mizerová Malý Čepčín
57. Naďa Antolová Koš
58. Katarína Straková Sečovce
59. Klára Vajkai Nová Stráž
60. Anna Krajčová Bratislava
61. Alena Birčáková Sabinov
62. Darina Gajdárová Bardejov
63. Lenka Šubinová Martin
64. Ladislav Gašo Považská Bystrica
65. Ružena Poništová Hurbanovo
66. Katarína Haburajová Belá nad Cirochou
67. Kristína Kazimierová Námestovo
68. Kornélia Markovicsová Svätý Peter
69. Silvia Červeňáková Snina
70. Miroslava Poláková Myjava
71. Jana Pekarovičová Sabinov
72. Jozef Rapčan Kokava nad Rimavicou
73. Eleonóra Monková Biel
74. Jarmila Šerjeniková Piešťany
75. Maroš Kučera Poruba
76. Ľubica Novanská Trnava
77. Edita Sovová Veľké Uherce
78. Gabriela Lukačínová Michalovce
79. Mária Matejová Bardejov
80. Jana Sirmajová Nolčovo
81. Marcel Turčák Ochodnica
82. Gabriela Konečná Poprad
83. Jana Šoošová Dubové pri Turč. Tepliciach
84. Jana Pupišová Žilina
85. Gabriela Hurajová Zborov
86. Silvia Husáriková Zvolen
87. Irena Koosová Vrútky
88. Katarína Skornaková Partizánske
89. Beáta Dvorská Rajec
90. Dana Kanálová Detva
91. Mária Marková Pezinok
92. Lukáš Páterek Ružomberok
93. Alena Kozáková Košice
94. Andrea Hanulová Košice
95. Ľubomíra Kavecká Kamenná Poruba
96. Ľuboslava Zacharová Zvolen
97. Lukáš Komara Hozelec
98. Maroš Markovič Pezinok
99. Paulína Jurkechová Beluša
100. Marcela Soboňová Paritzánske
101. Katarína Nestoroski Rimavská Sobota
102. Andrea Bakoová Šahy
103. Tibor Boszák Košice
104. Nadežda Marková Bánovce nad Bebravou
105. Zuzana Lendvayová Šahy
106. Alena Mácelová Bratislava
107. Jana Pribilová Partizánske
108. Lucia Vargová Červenica pri Sabinove
109. Darina Dobošová Vysoká nad Kysucou
110. Miroslava Mišurová Veľká Lehota
111. Martina Mathiová Sabinov
112. Stanislava Hubáčová Stropkov
113. Anna Harcarová Jarovnice
114. Ivana Polláková Skalica
115. Monika Hudáčová Spišské Podhradie
116. Richard Pleva Hurbanovo
117. Jozef Hric Sečovce
118. Klaudia Nagyová Helysegová Plastovce
119. Eva Kučerová Poruba
120. Peter Šarišský Sabinov
121. Zlatica Hladišová Ružomberok
122. Katarína Straková Sečovce
123. Miroslav Liška Prešov
124. Ingrid Mladonová Žarnovica
125. Ingrid Mladonová Žarnovica
126. Anna Krajčová Bratislava
127. Mária Lučanská Slovinky
128. Eva Dvončová Partizánske
129. Vladimír Krejčí Prievidza
130. Zuzana Lacková Valaliky
131. Štefan Hríbik Bardejov
132. Veronika Horváthová Trnava
133. Peter Országh Martin
134. Mária Janičková Prešov
135. Zdenka Kazimierová Námestovo
136. Karol Marcinko Sabinov
137. Dana Maximová Košice
138. Bc. Zuzana Domonkosová Kližská Nemá
139. Jozefína Prevužňáková Sabinov
140. Nora Drozdíková Šahy
141. Boris Šimko Žilina
142. Veronika Nagyová Biskupice
143. Martin Arpáš Bratislava
144. Ildikó Kis-Bertaová Malý Horeš
145. Helena Marcinková Šarišské Michaľany
146. Ivana Chmurovičová Zborov
147. Zuzana Gážiková Valaská Belá
148. Janka Beracková Kokava nad Rimavicou
149. Lucia Adamkovičová Majtánová Topoľčany
150. Peter Jambrich Brezno

Výhercovia súťaže o dva lístky na Ligu Majstrov a 50 balíčkov kozmetik Adidas

2x vstupenka na zápas Ligy Majstrov
Michal Kovaľ Snina
50x balíček kozmetiky Adidas
1. Pavol Oleš Sučany
2. Peter Havan Sučany
3. Karolína Bednárová Dedinka
4. Iveta Gulová Martin
5. Martin Medvecký Martin
6. Ľudmila Kovaľová Snina
7. Daniel Eliaš Snina
8. Vladimír Liščík Michalovce
9. Lucka Tóthová Kráľová pri Senci
10. Lenka Oravcová Jablonica
11. Oľga Polakovičová Nové Zámky
12. Barbora Sucháňová Kysucké Nové Mesto
13. Renáta Kubalová Nesluša
14. Nicolette Oberfranczová Martin
15. Matej Jánošík Nitra – Dolné Krškany
16. Martin Lapišák Bratislava
17. Lenka Černická Gemerská Poloma
18. Marcel Takáč Šaľa
19. Róbert Čopian Iliašovce
20. Patrik Gonda Nálepkovo
21. Žofia Bendžalová Kellnerová Spišská Nová Ves
22. Lukáš Ondráček Trnava
23. Marek Gajdica Staškov
24. Karol Marcinko Sabinov
25. Tomáš Smutný Košice
26. Jozef Staňo ml. Malé Uherce
27. Patrik Čižhárik Veľký Šariš
28. Kristína Kazimierová Námestovo
29. Miroslav Marček Žilina
30. Peter Bujdoš Tisinec
31. Michal Obuch Myjava
32. Ján Petrech Drietoma
33. Martin Banáš Ružomberok
34. Pavol Rabčan Necpaly
35. Jozefína Taligová Levice
36. Jozef Bodszár Šahy
37. Filip Szetei Žilina
38. Lenka Krajčová Bratislava
39. Petra Eliášová Trnava
40. Michal Rehák Trenčín
41. Mariana Kudlová Čadca
42. Alena Mičová Trenčín
43. Marian Vlasko Martin – Priekopa
44. Pavol Janec Kysucké Nové Mesto
45. Dávid Gaži Oslany
46. Kornel Telek Fiľakovo
47. Pavol Demčák Stupava
48. Dušan Račko Rožňava
49. Anna Ilavská Dubnica nad Váhom
50. Štefan Kukučka Veľké Lovce

Výherca súťaže o zájazd do Milána

Adriana Balážová NOVÉ ZÁMKY