101 Magazín

Vyhraj zubnú pastu a kefku CURAPROX Black Is White!#sutazCuraprox

Chcem vyhrať
Vyhraj zubnú pastu a kefku CURAPROX Black Is White!

Silan naučí váš šatník po francúzsky

Otvorte váš šatník dokorán a nechajte ho rozprávať francúzštinou. Prehovorí na vás neopakovateľnou vôňou a jemnosťou materiálov, aké nájdete len v Paríži, na Champs-Élysées. Prichádza totiž novinka od firmy Henkel – „francúzsky parfum medzi avivážami“ – Silan Suprême.

Svojej pokožke, pleti a celkovému zovňajšku venujeme veľa času a starostlivosti. Nezabúdajme ale, že i naša bielizeň si zaslúži dotyk luxusu. Odmení sa nám dokonalou sviežosťou, vôňou a jemným pohladením. Budeme sa v ňom cítiť jednoducho úžasne. Silan teraz prichádza s novým radom produktov Suprême, inšpirovaných vôňou kvalitných francúzskych parfumov. Dokonalú hladkosť materiálu zabezpečí špeciálna technológia, ktorá priam majstrovsky vyhladí vašu bielizeň. O jemnosť a hebkosť sa zase postará jedinečná krémová receptúra s obsahom milióna zjemňujúcich čiastočiek.

Nechať sa rozmaznávať po francúzsky môžete so Silanom Suprême hneď trikrát a za každým inak. K dispozícii sú varianty:

  • ružový Silan Suprême Romance, ktorý v sebe spája arómy krémovej ruže, santalového dreva a pižma. Variant určený pre všetky zvodkyne vás prenesie do romantických uličiek Paríža.

 

  • zlatý Silan Suprême Glamour, ktorý v sebe ukrýva vôňu skutočného luxusu – kombináciu originálnej kvetinovo-drevinovej vône, posilnenej o arómu drahých francúzskych parfumov a doplnenú sviežosťou sicílskeho pomaranča a kalábrijského bergamotu.

 

  • fialový Silan Suprême Passion – pre vášnivé dámy. Už samotný fialový dizajn napovie, že je určený pre milovníčky plných vôní, ktoré s vášňou opantajú váš šatník. Strhujúca, vášnivá kombinácia arómy dreva, jazmínu, čerstvých kvetov a nesmrteľnej ruže si vás jednoducho získa.

 

Nový rad Silan Suprême ulahodí i vášmu oku. Stane sa ozdobným šperkom každej poličky v kúpeľni. Parížsky nesmrteľný štýl sa totižto podarilo preniesť aj do štýlového dizajnu s mašličkou. Silan Suprême nájdete v predajniach 101 drogerie v dvoch rôznych veľkostiach: 600 ml alebo 1,2 l.

Najčítanejšie články

Zvýrazni svoju prirodzenosť s novým rozjasňujúcim radom Wake Up & Glow od L’Oréal Paris

Zvýrazni svoju prirodzenosť s novým rozjasňujúcim radom Wake Up & Glow od L’Oréal Paris

Čítať viac
Bupi mami – každá mama chce byť krásna…

Bupi mami – každá mama chce byť krásna…

Čítať viac
Adela Vinczeová novou tvárou farieb na vlasy Color Naturals od Garnier

Adela Vinczeová novou tvárou farieb na vlasy Color Naturals od Garnier

Čítať viac

Zobraziť všetky články