101 Magazín

BEAUTY SALOON #4: Úprava brady#beautysaloon

Čítaj ďalej
BEAUTY SALOON #4: Úprava brady

Silan naučí váš šatník po francúzsky

Otvorte váš šatník dokorán a nechajte ho rozprávať francúzštinou. Prehovorí na vás neopakovateľnou vôňou a jemnosťou materiálov, aké nájdete len v Paríži, na Champs-Élysées. Prichádza totiž novinka od firmy Henkel – „francúzsky parfum medzi avivážami“ – Silan Suprême.

Svojej pokožke, pleti a celkovému zovňajšku venujeme veľa času a starostlivosti. Nezabúdajme ale, že i naša bielizeň si zaslúži dotyk luxusu. Odmení sa nám dokonalou sviežosťou, vôňou a jemným pohladením. Budeme sa v ňom cítiť jednoducho úžasne. Silan teraz prichádza s novým radom produktov Suprême, inšpirovaných vôňou kvalitných francúzskych parfumov. Dokonalú hladkosť materiálu zabezpečí špeciálna technológia, ktorá priam majstrovsky vyhladí vašu bielizeň. O jemnosť a hebkosť sa zase postará jedinečná krémová receptúra s obsahom milióna zjemňujúcich čiastočiek.

Nechať sa rozmaznávať po francúzsky môžete so Silanom Suprême hneď trikrát a za každým inak. K dispozícii sú varianty:

  • ružový Silan Suprême Romance, ktorý v sebe spája arómy krémovej ruže, santalového dreva a pižma. Variant určený pre všetky zvodkyne vás prenesie do romantických uličiek Paríža.

 

  • zlatý Silan Suprême Glamour, ktorý v sebe ukrýva vôňu skutočného luxusu – kombináciu originálnej kvetinovo-drevinovej vône, posilnenej o arómu drahých francúzskych parfumov a doplnenú sviežosťou sicílskeho pomaranča a kalábrijského bergamotu.

 

  • fialový Silan Suprême Passion – pre vášnivé dámy. Už samotný fialový dizajn napovie, že je určený pre milovníčky plných vôní, ktoré s vášňou opantajú váš šatník. Strhujúca, vášnivá kombinácia arómy dreva, jazmínu, čerstvých kvetov a nesmrteľnej ruže si vás jednoducho získa.

 

Nový rad Silan Suprême ulahodí i vášmu oku. Stane sa ozdobným šperkom každej poličky v kúpeľni. Parížsky nesmrteľný štýl sa totižto podarilo preniesť aj do štýlového dizajnu s mašličkou. Silan Suprême nájdete v predajniach 101 drogerie v dvoch rôznych veľkostiach: 600 ml alebo 1,2 l.

Najčítanejšie články

Perfektný make-up po celý deň

Perfektný make-up po celý deň

Čítať viac
Vyskúšaj novinku LISTERINE® NIGHTLY RESET a súťaž o poukážky SCANquilt!

Vyskúšaj novinku LISTERINE® NIGHTLY RESET a súťaž o poukážky SCANquilt!

Čítať viac
NAOMI Biocosmetics – Keď príroda rozmaznáva

NAOMI Biocosmetics – Keď príroda rozmaznáva

Čítať viac

Zobraziť všetky články