Sifo vyrieši vaše problémy s upchatým odtokom

Čo s neodtekajúcim sifónom a upchatým odtokom v domácnosti? Máme pre Vás jednoduché riešenie.

Častým problémom v domácnosti býva upchatý sifón v umývadlách, vaniach alebo drezoch. Dôvodom upchávania potrubia a sifónov v domácnosti sú nečistoty a mastnota, ktorá sa postupne usádza a potrubie sa časom úplne upchá . V kúpeľni zase upchávanie potrubia často okrem mastnoty zapríčiňujú aj vlasy zachytené v sifóne.

Privolať inštalatéra k neodtekajúcemu sifónu je síce najrýchlejšie, ale aj najdrahšie. Pustite sa do tejto menej príjemnej práce najskôr sami. Máme pre Vás jednoduchévýrazne lacnejšie riešenie.

Najdôležitejšia je prevencia.

Pokiaľ budete pravidelne používať prostriedok Sifo gél 750ml, tak sa nečistoty v potrubí nebudú usádzať a sifón bude správne odtekať. Gélová forma prípravku Sifo gél 750ml zaručuje jeho dokonalé vniknutie do sifónu a potrubia a tým prípravok Sifo gél 750ml odstráni ihneď možné usadeniny.

Čo ale s už neodtekajúcim sifónom?

Riešenie je pritom také jednoduché. Stačí siahnuť po prípravku Sifo 500g granule. Prípravok Sifo 500g granule je na to priamo určený. Prípravok stačí nasypať do výlevky alebo sifónu, zaliať vriacou vodou a nechať pôsobiť. Presný návod na použitie Sifo 500g granule je na obale výrobku. V prípade silného znečistenia treba postup opakovať.

Pravidelným čistením sifónov, výlevok, drezov a potrubia prípravkom Sifo gél 750mlSifo 500g granule si vyriešite jeden z častých a veľkých problémov, ktorý trápi veľa domácností.

Pri práci s prípravkami Sifo gél 750mlSifo 500g granule treba dodržiavať všetky bezpečnostné informácie uvedené na produkte!