Prvá bieliaca pasta z drogérie s reálne viditeľným výsledkom

Prvá bieliaca pasta z drogérie s reálne viditeľným výsledkom

Voči bieliacim pastám mám fakt veľký rešpekt. Jednak ma strašne lákajú, pretože povedzme si pravdu, kto by nechcel mať belšie zuby? Ale jednak mám z nich rešpekt, pretože moje citlivé zuby toho veľmi málo znesú. Mojimi rukami prejdú aspoň dve mesačne, ale väčšinu z nich musím po prvom použití posunúť ďalej, pretože tú bolesť zubov si neviete a nechcete predstaviť. Dnes vám však prinášam jeden veľký špeciál, ktorý používam už viac ako mesiac a predstavte si – zuby ma nebolia a sú reálne belšie.

Táto pasta teda nielenže robí, čo sľubuje, ale ešte ju aj zoženiete bežne v drogérii. Ak vás zaujme, tak hľadajte Colgate® Max White Expert 5 days. Jej najväčšou výhodou je, že neodstraňuje len povrchové škvrny, ale ide dovnútra zubu, kde navyše predchádza vytváraniu nových škvŕn. To všetko zvláda za 5 dní. Aj keď 5 dní znie celkom neuveriteľne a veľmi marketingovo, pravdu môžete vidieť dole na fotkách. Reálny výsledok je viditeľný veľmi rýchlo a krásne pretrváva. Pasta navyše dobre chutí (mentolovo), veľmi príjemne pení a zuby po nej fakt absolútne nebolia. Viem, že sa opakujem, ale keď neviete niekoľko dní jesť po použití pasty verte mi, že toto je fakt veľký úspech.

Pred použitím Colgate® Max White Expert 5 days

Po 5 dňoch používania Colgate® Max White Expert 5 days

 

Bielosti zubov viete dopomôcť ešte jednou vychytávkou, a to špeciálnou kefkou s integrovaným bieliacim perom. Colgate vytvoril zubnú kefku, ktorá v sebe ukrýva bieliace pero pre zvýraznenie bieleho efektu. Pero jednoducho vysuniete z kefky a použijete večer po vyčistení zubov. Keď perom pootočíte, vyjde z neho bieliaca pasta, ktorú si nanesiete špeciálnym aplikátorom a necháte cez noc pôsobiť. Výhodou je, že ani táto pasta zuby vôbec nedráždi a tiež chutí príjemne. Čo sa týka farebného výsledku, aj s perom vidím rozdiel. Ale úprimne, k mojej spokojnosti kľudne stačila aj tá pasta.

Za mňa naozaj jedna z najlepších vychytávok, aké v drogérii zoženiete. Pasta stojí okolo 4 € a ak chcete mať belšie zuby a dokopy nič preto neurobiť viete, ako na to. Dajte si len pozor, aby ste v drogérii zobrali tú s 5 days na obale, pretože s klasickou pastou sú vizuálne podobné a človek sa ceľkom ľahko môže pomýliť.

Bianca Principessa blog