101 Magazín

Ekotašky používame už viac ako 11 rokov#101ekodrogerie

Čítať ďalej
Ekotašky používame už viac ako 11 rokov

Prvá bieliaca pasta z drogérie s reálne viditeľným výsledkom

Voči bieliacim pastám mám fakt veľký rešpekt. Jednak ma strašne lákajú, pretože povedzme si pravdu, kto by nechcel mať belšie zuby? Ale jednak mám z nich rešpekt, pretože moje citlivé zuby toho veľmi málo znesú. Mojimi rukami prejdú aspoň dve mesačne, ale väčšinu z nich musím po prvom použití posunúť ďalej, pretože tú bolesť zubov si neviete a nechcete predstaviť. Dnes vám však prinášam jeden veľký špeciál, ktorý používam už viac ako mesiac a predstavte si – zuby ma nebolia a sú reálne belšie.

Táto pasta teda nielenže robí, čo sľubuje, ale ešte ju aj zoženiete bežne v drogérii. Ak vás zaujme, tak hľadajte Colgate® Max White Expert 5 days. Jej najväčšou výhodou je, že neodstraňuje len povrchové škvrny, ale ide dovnútra zubu, kde navyše predchádza vytváraniu nových škvŕn. To všetko zvláda za 5 dní. Aj keď 5 dní znie celkom neuveriteľne a veľmi marketingovo, pravdu môžete vidieť dole na fotkách. Reálny výsledok je viditeľný veľmi rýchlo a krásne pretrváva. Pasta navyše dobre chutí (mentolovo), veľmi príjemne pení a zuby po nej fakt absolútne nebolia. Viem, že sa opakujem, ale keď neviete niekoľko dní jesť po použití pasty verte mi, že toto je fakt veľký úspech.

Bielosti zubov viete dopomôcť ešte jednou vychytávkou, a to špeciálnou kefkou s integrovaným bieliacim perom. Colgate vytvoril zubnú kefku, ktorá v sebe ukrýva bieliace pero pre zvýraznenie bieleho efektu. Pero jednoducho vysuniete z kefky a použijete večer po vyčistení zubov. Keď perom pootočíte, vyjde z neho bieliaca pasta, ktorú si nanesiete špeciálnym aplikátorom a necháte cez noc pôsobiť. Výhodou je, že ani táto pasta zuby vôbec nedráždi a tiež chutí príjemne. Čo sa týka farebného výsledku, aj s perom vidím rozdiel. Ale úprimne, k mojej spokojnosti kľudne stačila aj tá pasta.

Za mňa naozaj jedna z najlepších vychytávok, aké v drogérii zoženiete. Pasta stojí okolo 4 € a ak chcete mať belšie zuby a dokopy nič preto neurobiť viete, ako na to. Dajte si len pozor, aby ste v drogérii zobrali tú s 5 days na obale, pretože s klasickou pastou sú vizuálne podobné a človek sa ceľkom ľahko môže pomýliť.

Bianca Principessa blog

Najčítanejšie články

Equilibra – talianska kozmetika s 30-ročnou tradíciou

Equilibra – talianska kozmetika s 30-ročnou tradíciou

Čítať viac
BEAUTY SALOON #2: Prirodzené vlny

BEAUTY SALOON #2: Prirodzené vlny

Čítať viac
Hraj s o.b.® o fitness náramok Garmin

Hraj s o.b.® o fitness náramok Garmin

Čítať viac

Zobraziť všetky články