Prečo je odličovanie pleti dôležité?

Všetky vieme ako byť očarujúce. Stačí sa starať správne o svoju pleť. Akýkoľvek zázračný krém či gél je však zbytočný, ak si svoju tvár a dekolt každý deň poctivo neodlíčime. Keď nie je pleť správne vyčistená, nedokáže vstrebať účinné látky ošetrujúcich prípravkov. Pre zdravie a krásu pleti je skrátka najdôležitejšie, aby bola čistá a svieža. Viete, že každodenným dôkladným čistením pleti môžete výrazne znížiť počet vrások v budúcnosti? Pripravili sme pre vás prehľad odličovacích tampónov.

100 % bavlnené odličovacie tampóny HARTMANN sú zárukou istoty – rokmi preverená firma HARTMANN-RICO je zárukou kvality a navyše si môžete vybrať z troch štýlových prevedení – striebornej, modrej a ružovej.

Ďalšie odličovacie tampóny, Bel Cosmetic Pads, sú z mäkkého materiálu s jemným povrchom a obsahom mikrovlákien 100-krát tenších než je ľudský vlas, takže prenikajú až do hĺbky pórov. Teraz sú v ponuke s 20 % zľavou alebo v balení 3 x 70 kusov, ku ktorému ako darček získate napr. Bel vatové tyčinky.

Pre náročnejších ponúkame tampóny Bel Premium, ktoré obsahujú Aloe Vera a pantenol pre dôkladnú a šetrnú starostlivosť o pleť. Na výber sú v dvoch tvaroch – okrúhle alebo veľké oválne. Rad Bel Premium teraz ponúka aj špeciálne balenie 3 x 75 kusov odličovacích tampónov, ku ktorým dostanete ako darček vatové tyčinky.

Bel premium wipes sú vlhčené odličovacie obrúsky. Sú veľmi jemné a vďaka emulzii s obsahom Aloe Vera a pantenolu pleť čistia aj vyživujú.

Kombináciu medzi odličovacími tampónmi a vlhčenými obrúskami predstavujú Bel Premium Lotion Pads Aloe Vera – vlhké vatové tampóny napustené micelárnou vodou s Aloe Vera umožňujú rýchle a šetrné odlíčenie a sú vhodné aj pre odličovanie v oblasti očí.

Samostatnou kapitolou sú odlakovacie tampóny na nechty Bel Premium s vôňou citrusov. Obsahujú olejovú zložku, ktorá chráni nechtové lôžko pred poškodením.

Ponuka je naozaj široká, veríme, že si z nej vyberiete.