Pracie kapsuly Pearls 3 v 1

Žiarivá čistota, krásny pocit sviežosti a jemná mäkkosť v jednej kapsule.

Pracie kapsuly Lenor Pearls 3 v 1 Radiant Water Lilly

Toto sú pracie kapsuly Lenor s očarujúcou vodnou ľaliou, vôňou sviežosti. Cítite skoré ráno? Čisté a jasné ako nekonečný horizont. Alebo čistú stránku, ktorú popíše samotný deň? Pocíťte praskanie sviežosti, ktoré prebudí všetky vlákna a všetko bude opäť možné. Vaša myseľ je ostrá a svieža. Zhlboka sa nadýchnite – potom porazte nepriazne osudu alebo obežnú dráhu a ponorte sa do života. Krásna vôňa so sviežimi aromatickými tónmi, ktorá kombinuje lotosový kvet a vodnú ľaliu s modrou nezábudkou a borákom.

Pracie kapsuly Lenor Pearls 3 v 1 Vibrant Flower Bouquet

Vezmite svoje zmysly na relaxačnú prechádzku cez voňavé polia sviežej levandule s pracími kapsulami Lenor a svoje starosti nechajte za sebou. Nadčasová vôňa zmesi kvetín a tropického ovocia tohto pracieho prostriedku vám prinesie pocit pokoja a harmónie. Pocíťte teplo okolo svojich ramien. Je to hebká deka, ktorá prikrýva vašu dušu? Alebo jemné objatie, ktoré spomalí uponáhľaný deň? Oprite sa a relaxujte. Toto je vaša chvíľa, ktorú vám nikto nevezme. Ako v kúpeli s miliónmi lupeňov alebo ako pod prikrývkou, ktorá utlmí zvuky sveta, táto harmónia pokoja vás bude obklopovať celý deň. Toto je Vibrant Flower Bouquet, vôňa blahobytu.

Pracie kapsuly Lenor Pearls 3 v 1 Silk Orchid Luxurious

Toto sú pracie kapsuly Lenor s trblietavou hodvábnou orchideou, vôňou elegancie. Nevyslovený prísľub je stále v ovzduší. Zvodný a luxusný. Tekutý prací prostriedok má eleganciu hodvábu, ktorý odhaľuje len toľko, koľko by mal. Ako princezné a legendy v minulosti, obklopte sa vzácnou aurou zo zlata a mandľového mlieka a premeňte svoj deň na výnimočný. Rozmaznávajte svoj svet elegantnou vôňou obsahujúcou vzácne aromatické tóny perzského hodvábneho stromu a slezu lesného s jemným dotykom mandľového mlieka.