Palmolive Gourmet – nová kolekcia sprchových krémov

Sprchových gélov máme dnes na trhu naozaj dosť, až je ťažké si medzi nimi vybrať. Krémové, gélové, svieže citrusové alebo cukríkovo sladké, lacnejšie, ale i drahšie. Výber je naozaj obrovský. No ak sa stále neviete rozhodnúť, možno vás očarí práve táto nová kolekcia sprchových krémov Palmolive Gourmet. A prečo „Gourmet“ (v preklade „gurmán“) ? Lebo sú určené pre gurmánov, ktorý si chcú užiť nádherne voňavý gastronomický zážitok aj napríklad ráno v sprche. Ale je to naozaj tak?

Kolekciu sprchových krémov Palmolive Gourmet tvorí 5 krásne voňavých a dizajnovo veľmi pútavých sprcháčov, s nie menej zaujímavými názvami. Tak sa na ne poďme hneď pozrieť.

  • Coconut Joy „Kokosová radosť“ s výťažkom z kokosu.
  • Vanilla Peasure „Vanilkové potešenie“ s výťažkom z vanilky.
  • Mint Shake „Mätový/Mentolový koktail“ s výťažkom z mäty.
  • Strawberry Touch „Jahodový dotyk“ obohatený o jahodovú šťavu.
  • Chocolate passion „Čokoládová vášeň“ s výťažkom z kakaa

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Všetky sprcháče majú hustú krémovú konzistenciu. Ale ak píšem hustú, tak myslím naozaj poriadne hustú. Sú hydratačné a k ich vôni prispievajú aj výťažky napríklad z kakaa alebo mäty. A práve vôňa je to, čo mám na nich najradšej. Všeobecne mám radšej skôr ťažšie, sladké vanilkové alebo kokosové vône. Tentokrát sa však úprimne priznávam, že ma dostala mäta a čokoláda. Táto dvojica je jednoducho perfektná. Sladká a pritom osviežujúca zároveň. Nebojte sa experimentovať a vyskúšajte ich obe naraz, veď žijeme len raz, tak prečo sa trochu nezabaviť. Spojením čokolády a mäty bude vaša pokožka voňať ako slávne mentolové čokoládky. Ak však spojíte vôňu kokosu, vanilky a jahôd, vaša kúpeľňa bude voňať ako jahodovo-kokosový koláč. Ako v líčení, tak ani v starostlivosti o telo sa predsa fantázií medze nekladú, skúste si aj vy vytvoriť svoje obľúbené spojenie vôní.

To, že si s týmito sprchovými krémami užijete skvelý gurmánsky zážitok, to už vieme, no čo potom. Úžasná vôňa pretrváva ešte niekoľko hodín po kúpeli, ale počas dňa sa bohužiaľ vytratí. Normálna pokožka je po sprche jemná a hydratovaná, ale ak bojujete s veľmi suchou a citlivou pokožkou, bez telového krému sa asi nezaobídete. Sprchové krémy majú okrem nádhernej vône aj skvelý dizajn, vďaka ktorému by boli aj skvelým darčekom. Ja osobne by som ich odporúčala ľuďom, ktorý si chcú sprchu poriadne užiť, oddýchnuť si a načerpať nové sily. Ak máte radi prevažne sladšie vône, tieto sprchové krémy si určite získajú aj vás.

The Daniella Blog

Blog

Facebook fanpage

Instagram