101 Magazín

Vyhraj práčku alebo vysávač Beko!#sutaz #beko

Chcem vyhrať
Vyhraj práčku alebo vysávač Beko!

Nová bieliaca pasta Colgate Max White Expert Complete

Je úsmev tvoja tajná zbraň, ktorá ti pomáha spraviť ohromujúci dojem? Ale ako sa uistiť, že práve tvoj úsmev bude ten najlepší? Existuje vzrušujúca novinka, ktorá ti môže pomôcť.

Spoločnosť Colgate predstavila revolúciu v bielení, novú zubnú pastu Colgate® Max White Expert Complete™, ktorá obsahuje pokročilú profesionálnu bieliacu zložku (peroxid vodíka) a optické zjasňovače poskytujúce okamžitý bieliaci efekt. Obvykle tieto ingrediencie nájdeš v samostatných zubných pastách, ale teraz ich môžeš mať obe v jednej zubnej paste.


Profesionálna bieliaca prísada, peroxid vodíka používaný zubnými lekármi, pomáha pri hĺbkovom bielení. Vďaka klinicky overeným optickým zjasňovačom poskytuje viditeľný efekt belších zubov. Tvoj úsmev sa okamžite zafarbí do bielej. Keď plánuješ použiť rúž, je zvlášť dôležité vybrať si správne, pretože rúže s oranžovými pigmentami môžu spôsobiť, že tvoje zuby budú vyzerať menej biele ako v skutočnosti sú. Vďaka Colgate Max White Expert Complete je tvoj úsmev pripravený na všetko. Už sa nemusíš obávať. Už vieš, čo je za tým 🙂

Najčítanejšie články

Udržuješ svoje telo vo forme? A myslíš aj na ústa?

Udržuješ svoje telo vo forme? A myslíš aj na ústa?

Čítať viac
Drogériové olala!

Drogériové olala!

Čítať viac
V okamihu opäť mladá a krásna

V okamihu opäť mladá a krásna

Čítať viac

Zobraziť všetky články