101 Magazín

Ekotašky používame už viac ako 11 rokov#101ekodrogerie

Čítať ďalej
Ekotašky používame už viac ako 11 rokov

Nová bieliaca pasta Colgate Max White Expert Complete

Je úsmev tvoja tajná zbraň, ktorá ti pomáha spraviť ohromujúci dojem? Ale ako sa uistiť, že práve tvoj úsmev bude ten najlepší? Existuje vzrušujúca novinka, ktorá ti môže pomôcť.

Spoločnosť Colgate predstavila revolúciu v bielení, novú zubnú pastu Colgate® Max White Expert Complete™, ktorá obsahuje pokročilú profesionálnu bieliacu zložku (peroxid vodíka) a optické zjasňovače poskytujúce okamžitý bieliaci efekt. Obvykle tieto ingrediencie nájdeš v samostatných zubných pastách, ale teraz ich môžeš mať obe v jednej zubnej paste.


Profesionálna bieliaca prísada, peroxid vodíka používaný zubnými lekármi, pomáha pri hĺbkovom bielení. Vďaka klinicky overeným optickým zjasňovačom poskytuje viditeľný efekt belších zubov. Tvoj úsmev sa okamžite zafarbí do bielej. Keď plánuješ použiť rúž, je zvlášť dôležité vybrať si správne, pretože rúže s oranžovými pigmentami môžu spôsobiť, že tvoje zuby budú vyzerať menej biele ako v skutočnosti sú. Vďaka Colgate Max White Expert Complete je tvoj úsmev pripravený na všetko. Už sa nemusíš obávať. Už vieš, čo je za tým 🙂

Najčítanejšie články

Equilibra – talianska kozmetika s 30-ročnou tradíciou

Equilibra – talianska kozmetika s 30-ročnou tradíciou

Čítať viac
BEAUTY SALOON #2: Prirodzené vlny

BEAUTY SALOON #2: Prirodzené vlny

Čítať viac
Hraj s o.b.® o fitness náramok Garmin

Hraj s o.b.® o fitness náramok Garmin

Čítať viac

Zobraziť všetky články