101 Magazín

BEAUTY SALOON #5: Balayage#beautysaloon

Čítaj ďalej
BEAUTY SALOON #5: Balayage

Naturalium – Body to eat

Značka Naturalium, patriaca do portfólia španielskej spoločnosti Beauty Emotions, dodáva na trh prvotriedne kozmetické prípravky. Naturalium neobsahuje žiadne farbivá, parabény, ftaláty ani iné škodlivé látky. Kozmetika Naturalium kladie dôraz predovšetkým na skutočnú vôňu čerstvého ovocia, protože väčšina zákazníkov kupuje telovú kozmetiku podľa vône. Na trhu je možné nájsť veľa kozmetiky s ovocnou arómou, ale naturalium vonia ako skutečné ovocie.

Zamiluj sa do podmanivej ovocnej vône ošetrujúcej telovej a vlasovej kozmetiky Naturalium. Motto “BODY TO EAT“ – „Telo na zjedenie“ vyjadruje koncepciu produktov Naturalium, pomocou ktorej chceme vyjadriť podstatu našich výrobkov, ich vôní skutočne čerstvého ovocia, ktoré lákajú k zahryznutiu.

Melón

Sviežosť

Vôňa melónu evokuje sviežosť a príjemné pocity. Je to vôňa, ktorá je obvykle spojená s voľným časom, a to predovšetkým s letným horúcim počasím.

Mango

Stimulujúca

Vôňa manga má schopnosť zdvihnúť náladu a dodať nám energiu. Je preto ideálna pre použitie v ranných hodinách, začni deň s energiou.

Kokos

Evokujúca

Kokosová vôňa je pripomienkou skvelých výletov a dobrodružstiev, vysnených rajov alebo idylických dovoleniek. Nechaj sa preniesť do spomienok.

Sprchový gél Mango/ Melón/Kokos 

Sprchový gél vonia ako skutočné čerstvé ovocie. Budeš na zjedenie! Vône manga, melónu i kokosu majú pozitívne stimulačné účinky na naše zmysly. Nanes sprchový gel na mokrú pokožku, napeň a opláchni.

  • obsahuje vitamín E a antioxidanty, pôsobí proti voľným radikálom
  • bez parabénov, farbív, ftalátov a fenoxyetanolu

 

Najčítanejšie články

Udržuješ svoje telo vo forme? A myslíš aj na ústa?

Udržuješ svoje telo vo forme? A myslíš aj na ústa?

Čítať viac
Drogériové olala!

Drogériové olala!

Čítať viac
V okamihu opäť mladá a krásna

V okamihu opäť mladá a krásna

Čítať viac

Zobraziť všetky články